2018 Kısa Bot Modelleri

Kısa bot modelleri

Bu kış gene her zaman olduğu gibi kısa botlar çok popüler. Ancak 2018 kısa bot modelleri bir miktar farklı tasarımlara sahip. Modeller arasında renkli topuklara sahip botlar, çiçekli botlar ve farklı tasarımlar çok fazla. Aslına bakarsanız hepsi de çok farklı ve hepsi de çok tarz modeller. Bir çok dünyaca ünlü markanın tasarımlarında da değişik modeller bolca kullanıldı. Önemli olan hangisi sizin tarzınıza daha uygunsa onu seçmeniz.

2018 Kısa Bot Modelleri

Kovboy tarzı kısa bot modelleri

Sevgili moda bağımlıları, biz moda olsa da, olmasa da kovboy tarzı kısa bot modellerine adeta hastayız. Ancak bu sezon bu tarz botlar şansımıza çok moda. Moda olmasına moda fakat ülkemizde çok fazla yerde görmek mümkün değil. Çünkü nedense tasarımlar arasında diğer modeller daha fazla yollanmış bize.

kovboy tarzı kısa bot modeli

Renkli topuk kısa bot modelleri

İşte bu sezon en trend olan model diyebiliriz. Hemen hemen her mağazada görüceksiniz renkli topuklara sahip kısa bot modellerini. Aslında çok farklı ve çok tarz bir model. Modeller arasında topuk kısmı renkli olanlar, şeffaf olanlar ve çiçekli olanlar var.

renkli topuk kısa bot modeli

Postal bayan bot modelleri

Bir dönem postallar ne kadar da modaydı. Postal bayan bot modelleri bu sezonda da oldukça trend.

Postal bayan bot modelleri

Düz taban kısa bot modeli

Topuklu kısa bot modelleri

Kalın kalın topuklara sahip olan gotik tarzdaki botlar bir kaç sezon önce moda dünyasına girmişti ve tüm dünyada çok sevilmişti. Hatta bazı dünyaca ünlü yıldızlar konserlerinde bile bu tarz botlardan giyiyorlardı. Bı botlar bu kış da çok popüler. Eteklerde, deri pantolonlarla muhteşem bir kombin yapmanızı sağlıyor bu tarz botlar.

2018 Kısa Bot Modelleri 2018 kış kısa bot modeli kalın taban kısa bot modeli Kısa bot modelleri topuklu kısa bot modeli

Çiçekli kısa bot modelleri

Çiçek deseni yazın başladı ve hala devam ediyor. Evet kış olmasına rağmen çiçek desenlerini çok fazla göreceğiz bu kış. Özellikle çiçek desenli kısa bot modelleri bu kış çok mu çok popüler. Adeta sokaklar o soğuk ve yağışlı kış günlerinde çiçek açacak. Olsun biraz renk lazım o kasvetli kış aylarına. Biz bu trendi sevdik, umarız siz de seversiniz. Bu çiçekli bot modellerini asla iddialı parçalarla yani çok desenli karmaşık ve çok renkli kıyafetlerle kombinlemeyin. Çiçekli botlarınızı mümkün olduğunca düz bir renkle kombinleyin.

çiçekli bot modeli

Çorap tarzı kısa bot modelleri

Biz bu tarz botları şahsen hiç mi hiç sevmedik. Ama zevk meselesi ve moda meseles. Ayakta biraz garip duran ve o güzelim bebek gibi mankenlerin bile, defilelerde ayaklarında bir garip duran bu botlar bu kış çok trend. Elbette pantolonla falan kombinlendiğinde daha hoş duruyordur denemek lazım. Ancak sevsek de sevmesek de bu tarz botlar bu sezon çok popüler.

kısa çorap bot modeli

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.