Kız Çocuk Mayo Modelleri

Kız çocuk modası denilince adeta büyüklerle yarışan kıyafetler görürsünüz. Hatta zaman zaman bu kıyafetler o denli güzel olur ki acaba büyük bedeni yok mudur bunun sorusunu size sordurabilir. Ama bu yaz kız çocuk mayo modelleri büyüklerinkinden bile çok daha şık ve çok daha güzel. Tıpkı büyüklerde olduğu kız çocuklar için mayolar, bikiniler, plaj çantaları, plaj terlikleri ve daha pek çok plaj aksesuarları fazlası ile kız çocuklar için de tasarlanmaktadır.

Kız Çocuk Mayo Modelleri

Aynı büyüklerin plaj modasında olduğu gibi kız çocuk plaj modasında da canlı renkler oldukça moda. Çocukların capcanlı ruhlarına uygun canlı renk ve desenlerde birbirinden güzel mayolar bu yaz çok popüler. Bunun yanında etekli kız çocuk mayo modelleri de bu yaz oldukça moda.

altlı üstlü çocuk mayo modeli elsalı kız çocuk mayo modeli

Erkek çocuklarda olduğu gibi kız çocukların da sevdiği ve takip ettiği çizgi film karakterleri vardır. Kız çocukları da bu karakterlerin olduğu kıyafetleri giymekten son derece keyif alırlar. Bu nedenle çocuğunuz niçin çizgi film karakterlerinin resimlerinin olduğu mayoları da tercih edebilirsiniz.

karlar ülkesi etekli mayo modeli karlar ülkesi kız çocuk mayo modeli

Bunlar genelde barbieli kız çocuk mayoları, miki fareli kız çocuk mayoları, wings kızları mayoları, caillou’lu kız çocuk mayoları ve diğer çizgi film karakterlerinden oluşan birbirinden güzel mayolar çocuklar tarafından en sevilen tarzda mayolar. Kız çocuk plaj modası kesinlikle bu yaz büyüklerinki ile yarış halinde.

Bu yaz özellikle çocuğunun da plajlarda trend görünmesini isteyen anneler için önerimiz çok basit. Plaj modasında aslında yetişkinler için trend ne varsa çocuklar için de onlar trend oluyor. Ancak bunlar içlerinde özellikle öne çıkan modeller var. Bunlar, çiçekli mayolar, tek omuz askılı mayolar, güneş koruyucu mayolar, çizgi film karakterlerinden oluşan özellikle de karlar ülkesi ( elsa ve hanna lı mayolar ) oldukça popüler. Bunun yanında püsküllü mayolar da gene biliyorsunuzdur bu yazın trendleri arasında. Bu model bizim küçük yaramazlarımız ya da küçük moda ikonlarımız için de son derece trend.

Kız Çocuk Mayo Modelleri kız çocukları için mayo modelleri pembe kız çocuk mayo modeli

Renk olarak ise çocuklara genelde açık renk mayolar öneriliyor. Zaten çocuk modasında da baktığımızda renkler hep açık. Pateller, maviler, yeşiller, pembeler, morlar, bol çiçekler, sarılar oldukça popüler renkler arasında.

Burada en güzel kız çocuk mayo modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

barbie li kız çocuk mayoları

dora lı kız çocuk mayo modeli

en trend kız çocuk mayo modelleri

fırfırlı kız çocuk mayo modeli

güneşten koruyan yarım kollu kız çocuk mayo modeli

kız çocuk etekli mayo modeli

kız çocuk mayo modeli

loading...

5 Cevaplar

 1. ipek dedi ki:

  4.resim ilsobuncu resim arasında kaldım yardım edin

 2. seren dedi ki:

  çok güzel

 3. eylül dedi ki:

  1.si cok güzel

 4. eylül dedi ki:

  1.cok guzel

 5. eylül dedi ki:

  1.ve2. cok güzellllllllllllll

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir