2017 Plaj Modası

Plaj modası modelleri

Yaz aylarında en çok önemsediğim konulardan biri plaj modasıdır. Bu nedenle bu yazımda 2017 plaj modasını anlatmaya karar verdim. Eğer hala tatile çıkmadıysanız ya da çıktınız ama tekrar bir tatil planlıyorsanız tatilde şık ve trend görünmek için sezonun trendlerini bilmenizde fayda var. Özellikle yaz alışverişine daha çıkmayanlar için kesinlikle bu bilgilerin çok değerli olacağını düşünüyorum. Gelelim bu yazın trendlerine.

2017 Plaj Modası

2017 plaj elbiseleri

Öncelikle bu yaz plajlarda özellikle birbirinden güzel plaj elbiselerinin salınacağı bir yaz olacak. İyi ama 2017 plaj elbiseleri nasıl olacak? Bu sezon özellikle plaj elbiseleri içinde tığ işi ve el yapımı tarzda plaj elbiseleri ve dantel elbiseler oldukça moda. Bu tarz plaj elbiseleri gün içinde plajda son derece şık ve trend olmanızı, sonrasında da akşam partiye bağladığınızda harika bir tarza bürünmenizi sağlayacaktır.

2017 plaj elbiseleri

dantel plaj elbisesi

siyah dantel plaj elbisesi modeli

anne kız aynı plaj elbisesi

Yüksek bel bikini modelleri

Bu yaz özellikle bacak boyu kısa olan kadınlar için harika bir sezon olacak. Çünkü bikini modelleri içinde yüksek bel bikini modelleri oldukça popüler. Yüksek bel bikini modelleri çok daha uzun bacaklı görünmenizi sağlayacaktır.

Fırfırlı bikini modelleri

Bu yaz aslında her yerde fırfırlar var. Ama sahillerde fırfırları yarı bir fazla göreceğiz. Çünkü bir çok ünlü markanın bikini modellerine baktığımızda özellikle fırfırlı modelleri çok görüyoruz.

fırfırlı bikini modeli

Plaj modası modelleri

Tek omuz askılı bikini modelleri

Bu yaz plaj modası modelleri içinde üç tip bikini modeli en öne çıkan modeller arasında. Bunların ilki yüksek bel bikini modelleri, diğeri fırfırlı bikini modelleri ve son olarak da tek omuz askılı bikini modelleri oluyor. Marin desenli bikini ve mayolar ise gene bu yazın trend modelleri arasında yer alıyor.

Figürlü deniz yatakları

Bu yaz ilginç bir akım var plajlarda ve havuz kenarlarında. Bazı yiyeceklerin figürlerindeki deniz yatakları ya da dev simitler de diyebiliriz, at şeklindeki deniz yatakları bu yazın en trendleri arasında. Özellikle dünyaca ünlü isimler yaptıkları tatillerinde bu tarz deniz yataklarını bolca kullandılar ve sosyal medyada bol bol resim paylaştılar. Siz de hemen bu deniz yataklarından edinmelisiniz.

figürlü deniz yatkları

Kot şortlar

Aslında modası geçmeyecek bir kıyafet de kot şortlar. Elbette kot şortlar olmadan bir yaz düşünülemez. Ancak bu yaz ekstradan sahillerde kot şortlar çok moda.

En tarz plaj çantası modelleri

Bu da trend mi diyebilirsiniz. Çünkü plaj çantası olmadan zaten olur mu. Elbette olmaz. Ama bu yaz plaj çantaları bir miktar süslü. Özellikle eğer sade bir plaj çantanız varsa onu ponponlarla ya da şık anahtarlıklarla, süslerle bol bol süslemeyi unutmayın. Bu tarz bu sezon çok moda.

en trend plaj çantaları

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir