Erkek Giyim Stil Önerileri

Erkek stilleri giyim

Sevgili moda bağımlıları erkek giyim stil önerileri arıyorsanız kesinlikle çok doğru bir yerdesiniz. Çünkü tüm dünyada en trend ve en tarz erkek tarzlarını burada resimlerle anlatmaya ve harika tarzlar oluşturmanız için yardımcı olmaya çalışacağız. Son günlerde özellikle bilirsiniz moda dünyasında sokak stili diye bir tarz belirdi ve çok da trend oldu.

Erkek Giyim Stil Önerileri

Bu trend adeta tüm dünyayı sardı ve çok da beğenildi. Erkek stilleri giyim konusunda da Los angeles’dan, Paris’e, Roma’dan, Londra’ya tüm erkek sokak modasını inceledik ve bir çok moda dergisinin de bizimle aynı fikirde olduğu en tarz erkek giyimlerini masaya yatırdık.

en tarz erkek modası

klasik erkek kombin önerisi

Erkek giyim tarzı nasıl olmalı?

Gelelim erkek giyim tarzı nasıl omalı konumuza. Bir çok sokak modasında gördüğümüz aslında çok da alışılmışın dışında bir tarz değil. Salaş bir tişört, altına siyah bir jean ve aksesuar olarak da kullanılan bir zincir oldukça cool ve çok tarz bir hava yaratıyor. Çok da trend bir kombin bu tarz.Kendine has, sportif ve oldukça hoş bir erkek sokak stili diyebiliriz.

erkek kombin önerileri

Eğer daha sakin bir tarzınız varsa size önerimiz düz koyu renk bir tişört ile altına şık bir pantolon giyin ve kombininizi hoş bir deri ceketle noktalayın. Bu tarz da son derece trend ve kesinlikle çok cool.

en trend erkek stilleri

Harika bir kış kombini mi arıyorsunuz. Çok şık, çok kaliteli ve kesinlikle trend bir görüntü istiyorsanız. Siyah düz triko bir kazak, üzerine sezonun modası olan şık kabanlardan ve kazağınızın içine de bir gömlek giyin. Gömleğin etek uçlarını kazağınızın altından hafif görünmesini sağlayın. Pantolonunuzun paçalarını hafifçe kıvırın. Kombinizi şık marka spor ayakkabılarınızla tamamlayın.

erkek giyim kombin

Eğer şık klasik giyinmeyi ve genç iş adamı gibi görünmeyi seviyorsanız da gene bu sezonun erkek modasında çok popüler olan şık spor tarzını kullanın deriz. Gene şık düz ve siyah bir tişört, üzerine son derece şık bir blazer ceket ve altına siyah bir jean pantolon. Hem şık, hem spor hem de kesinlikle çok hoş bir tarz olacaktır.

erkek tarz önerileri

Erkek stil rehberi

Spor tarzdan hoşlanıyorsanız işiniz çok daha kolay. Bu sezon bele gömlek ya da kazak bağlamak çok moda. Beyaz düz bir tişört, üzerine siyah şık bir deri ceket, altına siyah bir jean pantolon ve belinize bir kazak bağlayın.

erkek stil ikonları

Klasik bir havanız varsa ya da genç iş adamı tarzı giyinmek istiyorsanız. Şık bir kazak ama kazak bol ve dökümlü olmayacak. Üzerine lacivert ama şık spor tarzında bir takım elbise. Takım elbisenin sadece ceketini ve pantolonunu giyin. Bu tarzı çok klasik bir havaya sokmak yerine genç ve şık spor tarza sokmak için içine kazak giymeniz, paçalarınızı hafif kıvırmanız ve ceket kolunuzu da hafif sıvamanız yeterli olabilir. Elbette takımınız kumaş takım elbise olmamalı.

spor klasik erkek tarzı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.