En İyi Göz Çevresi Kremleri

Göz çevresi kremi tavsiye

Yüzümüzde en hassas bölgemiz göz çevremizdir. Eğer göz çevresi bakımımızı yapmazsak erken yaşta gözlerimiz etrafında son derece sevimsiz kırışıklıklarla karşılaşabiliriz. Bu nedenle göz çevresi bakımını atlamamak gerekir. En iyi göz çevresi kremlerini burada bir kaç tanesini açıklamaya çalışacağım.

En İyi Göz Çevresi Kremleri

La Praire cellular eye contour cream

Genelde göz çevresi kremi tavsiye denilince herkesin isteği ve herkesin beklentisi farklıdır. Ayrıca herkesin cilt tipi de farklıdır. En önemlisi ise bu kremlerin iyi olup olmadıkları uzun bir süre sonra anlaşılır. Bu da bazı deneysel bugular eşliğinde gerçekleşir. Burada hem kullanıcı hem de yapılan test sonuçları son derece önemlidir.

La Praire cellular eye contour cream’i bir çoğunuz duymuşsunuzdur. İsviçre markası olan bu krem özellikle göz çevresi bakımında övgüler alan ve önerilen krem markaları arasında gösterilir. Krem gözün ihtiyacı olan günlük nemi ciddi oranda sağlarken aynı zamanda da göz çevresindeki kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltmayı hedefliyor.

Kiehl’s creamy eye threatment with avocado

Eğer göz çevreniz çok kuru ise bu kremi kesinlikle denemelisiniz. Çünkü en iyi göz altı krem hangisi sorusuna öneri olarak gösterilen bir krem markası kendisi. Kremin özünde avokada var. A vitamini ve avokado meyvesi içeriği ile göz çevrenize istenilen aydınlığı sağlayarak günlük nem ihtiyacını da ciddi oranda sağlıyor.

en iyi göz altı krem hangisi

Perricone MD vitamin C ester eye serum

Göz altı morlukları ve halkaları şikayetiniz varsa bu kremi deneyebilirsiniz. İçeriği C vitamini olan bu serum özellikle göz altı morluklarını ve halkaları azaltarak çok daha genç, aydınlık ve canlı bir göz çevresi sağlamayı hedefliyor. Aynı zamanda formülünde yer alan antioksidanlar sayesinde de göz çevresinde yer alan ince çizgi ve kırışıklıkları da azaltmaya yardımcı oluyor.

The body shop aloe eye defense

Özellikle hassas bir göz çevresi olanlarda ya da lens kullananlara bu krem öneriliyor. İçeriğinde yer alan aloe vera ile çok daha narin ve çok daha yumuşak bir dokuya sahip. Özellikle hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olması bir çok hayvansever tarafından da tercih edilme nedeni. Göz çevresine yoğun nem vermeyi ve cildi yatıştırmayı vaat ediyor.

Dior Hydra life BB eye cream

Eğer son günlerin gözdelerinden olan BB kremleri seviyorsanız, göz çevresi için geliştirilen bu BB kremi kesinlikle denemelisiniz. Renk pigmentleri içerdiği için göz altında ve çevresinde renk bütünlüğü sağlayarak koyu halkaların yok olmasını sağlıyor. Gözde ciddi bir aydınlatma yapıyor. Aynı zamanda yaz ayları için içeriğinde yer alan koruma faktörü ile de göz çevresini güneş ışınlarına karşı koruyor. Göz altı torbalarınızdan şikayetçiyseniz bu krem göz altı torbalarını azaltmayı hedefleyen bir formüle sahip. Kapatıcı ve göz kremi özelliklerini aynı zamanda size sağlayan harika bir krem.

Göz çevresi kremi tavsiye

Avene ystheal eye and lip contour care

Bu krem göz altı ve çevresi ile dudak kenarları için özel olarak geliştirilmiş bir krem. Şİnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ciddi oranda azaltmayı vaad ediyor.

Shiseido sun protection eye cream spf 25

Her zaman yenilikçi bir marka olmayı başaran Shiseido özellikle yaz ayları için bir krem geliştirdi. Ancak bu kremi sadece yaz aylarında kullanmıyorsunuz. Dört mevsim de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu krem özellikle yaz aylarında göz çevrenizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.