2017 – 2018 Moda Renkleri

2018 sonbahar kış renkleri

Sevgili moda bağımlıları 2017 – 2018 moda renkleri birbirinden renkli defilelerle tanıtıldı. Aslına bakarsanız bu kış trend olan renkler arasında oldukça farklı renkler var. Anlayacağınız modacılar bu kış bir çok farklı renge şans verme kararı almışlar. Bunların arasında benim en çok dikkatimi çeken ise pembe oluyor. Düşünün bu kış açık pembe çok moda. Şaşırtıcı değil mi? Ama dünyaca ünlü bir çok marka pembeyi bolca kullandılar 2018 kış defilelerinde.

2017 - 2018 Moda Renkleri

2017 – 2018 sonbahar kış renkleri

Kış aylarına çok yakıştırdığım bir renktir mor. Özellikle morun havası çok başkadır soğuk kış günlerinde. 2017 – 2018 sonbahar kış renkleri arasında ise mor ilk sırada yer alıyor. Alışverişe çıkmayı düşünüyorsanız tüm vitrinlerde moru bolca görmeye hazır olun. Mor bu kışın en trend renkleri arasında.

2017 - 2018 sonbahar kış renkleri 2018 sonbahar kış renkleri

2017 – 2018 kış renkleri

Bu kış beni en çok şaşırtan renk pembe oluyor. 2017 – 2018 kış renkleri arasında pembe çok ama çok trend. Hem de pembenin açık tonları trend.

2017 - 2018 kış renkleri

Koyu lacivert kıyafet modası

Lacivert sever misiniz? Genelde koyu renk giyinmeyi seven ya da siyah çok sevenler laciverte de yeşil ışık yakarlar. Çünkü siyahtan sonra en asil renklerden biri de lacivertdir. Ayrıca ışıltılı bir renk olması nedeni ile lacivert çok daha iddialı görünmenizi sağlar. Hazır bu sezon lacivert en popüler günlerini yaşarken bolca lacivert giymeye çalışın.

2018 kış trendleri - palto modeli

uzun kışlık palto modeli

2018 kışının en trend renkleri

Bu kışın diğer bir trend rengi ise açık gri oluyor. Gri zaten genelde kış aylarında çok fazla tercih ediliyor. Hatta resmi kıyafet tercih edenlerin ilk tercihi genelde gri oluyor. Ancak griyi böyle bir kalıba sokmaktan vazgeçti sanırım modacılar. Çünkü grinin özellikle açık tonları bu kış her yerde olacak.

2018 kışının en trend renkleri

Marina mavisi modası

Eğer laciverti seviyorsanız mavi tonlarını da seviyorsunuz demektir. Marin mavisi özellikle beyaz ve gri tonları ile beraber kombinlendiğinde muhteşem bir hava yaratır.

marin mavisi elbise modeli

2018 kışında açık kahve modası

Hiç kahve tonları olmadan bir kış olur mu? Kahve öyle bir renktir ki, bazı fanları vardır ve bu renkle bütünleşmişlerdir. Kahve giymeden yapamaz o kişiler. Yani anlayacağınız resmen bağımlılık yaratan bir renktir kahve. Bu kış işte bu güzel renk oldukça popüler. Kombinlenmesi oldukça kolay olan ve ışıltılı bir hava katan kahvenin özellikle açık tonu çok trend.

2018 kışında açık kahve modası

2018 kışında kırmızı modası

Genelde kış aylarında kırmızının bordo tonlarını görmeye daha çok alışığızdır. Özellikle bu kış dinamik kırmızı çok moda. Bu iddialı renk kullanımı biraz zor olsa da doğru kombinlediğinizde gerçekten ortaya muhteşem sonuçlar çıkacaktır.

kırmızı kazak kombini

En trend kış renkleri arasında siyah

Siyah ne zaman trend olmayı bırakmış ki bu sezon bıraksın. Açıkçası bırakmasın da. Bu kış diğer bir çok trend olan renk siyah oluyor. Hatta bu sezon siyahın her tonu moda. Aslında bir çok rengin koyu tonlarını çok göreceğimiz bir kış sezonuna giriyoruz. Bu nedenle sevdiğiniz her rengin koyu renklerini görmeye hazır olun.

2018 kış renkleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir