Nikah Şekeri Modelleri

Düğün modasında davetiyelerin ve nikah şekerlerinin yeri ayrıdır. Nikah şekerleri küçük ayrıntılar gibi görünse de aslında bir düğün ve bir nikahın en önemli parçalarındandır.

Nikah şekeri tamamen sizi yansıtır ve düğün bitip davetlileriniz evlerine gittiklerinde onlara sizden kalan son hatıradır. Bu nedenle nikah şekerinizi kesinlikle aceleye getirmeyin ve en son trend model nikah şekeri modeli olmasına özen gösterin. Bunun yanında seçtiğiniz model sizi yansıtacağı için sizden ve düğününüzden alakasız bir tür seçmeyin.

En son nikah şekeri trendleri

Sürekli kendini yenileyen düğün modasında elbette nikah şekeri modası da sürekli değişmekte. Önceleri nikah şekerlerinin içine sadece şeker konulurken artık insanlar şeker yerine diğer alternatifleri değerlendirmeye başladılar. Bunlardan biri de lavanta. Bir çok gelin ve damat şeker yerine kokusu çok güzel olan lavantayı tercih etmektedirler. Ancak klasiklerden yanaysanız şeker de hala trend olmaya devam ediyor.

Nikah şekeri modası düğün modası ile yakinen ilişkili olduğu için sezonun moda gelinlik modellerinden olan dantel gelinlik modelleri ile yakın bir ilişki oluşturuyor. Yani bu sezon nikah şekerlerinde dantel kullanmak çok trend. Özellikle gelinliğinizde danteli kullanıyorsanız nikah şekerinizde de danteli kesinlikle kullanmalısınız.

Bazı nikah şekerleri ise konuklarınızın daha sonrasında da sizden bir anı olarak kullanmaları için de tasarlanmaktadır. Bu çok şık bir kitap ayıracı olabilir, kağıt tutacağı olabilir, şık bir ev süsü olabilir, balayınızı yapacağınız yerin bir portresinin olduğu küçük bir masa tablosu olabilir. Aslında daha pek çok fikir ve tasarım yaratılabilir.

Nikah şekeri tasarlarken size tavsiyemiz klasiklerden uzak kalıp kendinize has akılda kalabilecek ve çok farklı tasarımlar yapmanız olabilir. Gelin ve damadın güzel bir yerde ve eğlenceli bir fotoğrafının olduğu masa süsleri ya da magnetler olabilir. Tüm modellerin yanı sıra böyle tarzı olan ve kişiye özel tasarımlar oldukça moda.

Burada en trend nikah şekeri örnekleri yer almaktadır.

anahtarlık şeklinde nikah şekeri

damat gelin şeklinde nikah şekeri kutusu

 

deniz yıldızı şeklinde nikah şekeri

en farklı nikah şekeri modelleri

en güzel nikah şekerleri

en güzel nikh şekerleri

en şık nikah şekerleri

en trend nikah şekerleri

nikah şekeri magnetleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.