2017 Mezuniyet Elbisesi Modelleri

2017 mezuniyet elbiseleri

Havalar ısınmaya başladı ve büyük bir gün olan mezuniyet gecesi yaklaştı. Peki 2017 mezuniyet elbisesi modelleri içinde kendiniz için hangi elbiseyi seçtiniz. Henüz hala karar vermediyseniz bu sezonun en trend elbiselerini buradan görebilirsiniz. Bu sezon bir çok farklı alternatif ve renk mevcut hatta gençlerin ruhuna yakışan harika elbiseler var.

2017 Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Çiçek desenli abiye elbise modelleri

Bu sezon çiçek desenler çok moda. Eğer siz de bu sezonun en trend abiye elbise modeli hangisi diye soranlardansanız, hiç düşünmeden çiçekli elbiseler diyebiliriz. Çiçek işlemeli elbiseler, ya da işlemeli elbiseler hepsi de sezonun trendleri arasında. Çiçekli mezuniyet elbise modelleri emin olun son derece genç ve son derece enerjik bir hava yaratmanızı sağlayacaktır. Özellikle ortaokul mezuniyet kıyafetleri için çiçekli abiye elbiseleri ya da çiçekli takımları tercih edebilirsiniz.

çiçek desenli mezuniyet elbisesi

Payetli mezuniyet elbisesi modelleri

Payetli kıyafetler bu yaz çok moda. Siz de eğer payet seviyorsanız payetli mezuniyet elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle mini mezuniyet elbisesi tercih edecekseniz payetli modeller çok uygun. Payetli elbiselerin altına sade ayakkabı tercih etmeniz gerekir. Aynı şekilde kullanacağınız çantanız da sade olmalıdır. Aynı zamanda peyetli elbise modelleri fazla kilolu kadınlara önerilmez. Bu nedenle eğer fazla kilolarınız var ama payet istiyorsanız tamamen payetli bir elbise giymek yerine, üzerinde payet işlemeleri olan payet süslemeli ya da sadece üst tarafı payet olan elbiseleri tercih edebilirsiniz.

siyah uzun mezuniyet elbisesi modeli

uzun mezuniyet elbise modelleri

uzun mezuniyet elbisesi modeli

Tül mezuniyet elbiseleri

Tül uçuş uçuş havası ile özellikle böyle günler ve geceler için inanılmaz uygun oluyor. Dümdüz inen tül uzun bir elbise harika bir mezuniyet elbisesi olacaktır.

Pudra rengi mezuniyet elbiseleri

Sade gibi görünen ama son derece iddialı bir elbise için pudra rengi elbise modelleri son derece ideal. Bu sezon özellikle renk olarak pudra rengi elbiseler ve pastel tonları çok moda.

dantelli mezuniyet elbisesi modeli

mini mezuniyet elbisesi modeli

mini mezuniyet elbisesi

en tarz mezuniyet elbiseleri ortaokul mezuniyet elbisesi modeli pembe mezuniyet elbisesi siyah mini mezuniyet elbisesi

Sarı ve yeşil sezonun en trendleri

Pembeler, maviler, kırmızılar bu sezonun trend renkleri arasında. Ancak en trend renkler ne diye sorarsanız sarı ve yeşil deriz. Sarı ve yeşil bu sezon adeta altın çağını yaşayacak.

2017 mezuniyet elbiseleri

İkili mezuniyet takımları

Bu sezon trend olan diğer parçalardan biri de ikili takımlar. Hatta eğer hatlarınıza güveniyorsanız göbek kısmınızı açıkta bırakan büstiyer tarzı bir üst ve altına şık bir etek kombini yapabilirsiniz. Bu tarz ikili abiyeler dediğimiz gibi sezonun trend modelleri arasında geliyor.

ikili takım abiye elbise modeli

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir