Üniversite Mezuniyet Elbiseleri

Üniversite mezuniyet elbise modelleri

Eğer üniversite mezuniyet elbiseleri araştırması içindeyseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Çünkü sezonun en trend ve en tarz mezuniyet elbisesi modellerini öğrenmeden kesinlikle elbise alışverişine çıkmamalısınız. Hem vücut tipinize uygun elbiseyi seçmenizde, hem de sezonun en trend modellerini değerlendirmenizde size yardımcı olmaya ve o özel gecede yıldız gibi parlamanızda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Üniversite Mezuniyet Elbiseleri

Sevgili moda bağımlıları her sezon olduğu gibi bu sezonda da trendler bir miktar farklı ve değişken. Bu nedenle eski trend bir elbise almamak adına bu sezonun yeni trendlerini çok iyi bilmenizde fayda var. Üniversite mezuniyet elbise modelleri arasında bu sezon trendler oldukça farklı.

Dünya modasına baktığımızda özellikle bazı modellerin çok ön planda olduğunu görüyoruz. Bu modellerden bir derleme yapıp içlerinden kendiniz için en uygun elbise modelini tercih edebilirsiniz.

Cepli kabarık abiye elbiseler

Üst kısmı dar gelen alt kısmı ise prenses tarzında kabarık olan ve iki yanda cepleri olan bu tarz elbise modelleri bu sezon oldukça trend. Çok aşırı kabarık modeller yerine hafif kabarık modeller çok hoş olacaktır bu özel gecenizde. Renk olarak ise zaten dikkat çekici bir model olduğu için siyah ya da lacivert tercih edebilirsiniz. Düz bir kumaş ya da hafif parlak bir kumaş bu tarz elbiselere çok yakışıyor.

Kısa mezuniyet elbiseleri

Özellikle mezuniyet gecelerine kısa mezuniyet elbiselerini çok yakıştırırım. Çünkü kısa abiye elbise modelleri çok daha genç ve enerjik bir hava yaratır. Kısa payetli, düz kesim, dantelli, ya da bir numarası olan farklı tasarım elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Uzun mezuniyet elbiseleri

Uzun modeller içinde dar kesim ve vücudunuza tam oturan modeller kesinlikle mezuniyet geceleri için çok uygun elbiselerdir. Eğer zayıf bir vücut tipiniz varsa kesinlikle uzun ve vücudunuza tam oturan modelleri tercih etmelisiniz. Ama eğer fazla kilolarınız varsa ya da bacaklarınız çok kalınsa uzun ve hafif kloş tarzı elbiseleri tercih etmelisiniz.

kollu abiye elbise modeli

Çiçekli mezuniyet elbiseler

Bu sezon çiçek desenleri her yerde adeta. Bu nedenle mezuniyet elbisenizi hiç düşünmeden çiçek motifli, çiçek işlemeli tercih edebilirsiniz. Şık, trend ve oldukça genç bir görüntü yaratmanızı sağlayacaktır.

Payetli mezuniyet elbiseleri

Payetler de bu sezonun bir diğer trend olan modeli. Özellikle kısa mezuniyet elbise tercih edenler payetli modelleri tercih edebilirler. Ancak payetli modelleri mümkün olduğunca fazla kiloları olanlar tercih etmemeliler. Eğer payet kullanmak istiyor ama tamamen payetli modelleri istemiyorsanız, size önerimiz payet süslemeli elbise modellerini tercih etmeniz. Bu modellerin genelde üst tarafı ya da belli yerleri payet işlemeli oluyor ve çok da şık görünüyor.

Tül detaylı mezuniyet elbiseleri

Tüller gene bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Özellikle yazın o güzel havasına son derece yakışan uçuş uçuş tül elbiseler çok iyi bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. Modeller için galeriyi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.