2017 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

2017 ilkbahar yaz çanta trendleri

Sevgili moda bağımlıları dünyaca ünlü çanta markalarının 2017 ilkbahar yaz çanta modelleri defilelerinde sergiledikleri çantalar gerçekten tek kelime ile muhteşem ve oldukça fazla çeşite sahip. Modeller arasında çiçek baskılı çiçekler, torba ağızlı çantalar, püsküllüler ve pötikareli modeller bolca kullanılmış.

2017 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

Pötikareli çanta modelleri

Gelelim 2017 ilkbahar yaz çanta trendlerine. Bu yazın öne çıkan en trend modellerinin başını pötikareli çanta modelleri çekiyor. Özellikle siyah beyaz pötikareli modeller bu yaza damga vuracak gibi. Dünyaca ünlü Michael kors, ferri ve Kate spade markalarının koleksiyonlarında pötikareli modeller bolca kullanılmış.

pötikareli çanta modeli

Püsküllü çanta modelleri

Bu sezon 2017 yaz çanta modelleri arasında püsküllü çantalar çok moda. Bir kaç sezon önce çok trend olan püsküllü çantalar bu yazın da en trendleri arasında yer alıyor. Püsküllü çantaları sade parçalarla kombinlemeyi unutmayın.

püsküllü çanta modelleri - 2017 ilkbahar yaz çanta trendleri

Ağzı büzgülü çanta modelleri

Bu sezon ağzı büzgülü torba gibi olan çanta modelleri de oldukça trend. Oldukça spor bir hava yaratan büzgülü çantalar bu yaz bir çok markanın vitrininde kendine yer bulmuş olacak.

Ağzı büzgülü çanta modelleri

El çantaları

Genelde yanında fazla eşya taşımayanlar çok daha şık bir görüntü için el çantalarını tercih edebilirler. Hem gündüz hem de akşam rahatlıkla her ortama kullanabileceğiniz son derece şık çantalardır el çantaları. Hem jean pantolonlarınızla, hem de şık elbiselerinizle kolaylıkla uyum sağlayan kurtarıcı çantalardır.

el çantası modeli - 2017 yaz çanta modelleri

Minik çanta modelleri

Bu yaz aslında çanta boyları küçülüyor. Eğer bu denli küçük çantalara sığabiliyorsanız ne mutlu size. Çünkü bir cüzdan boyutunda olan bu çantalara sığabilmek ayrı bir beceri gerektiriyor. Ancak sığsanız da sığmasanız da böyle minik çantalar bu yaz çok moda.

minik çanta modelleri - 2017 yaz çanta trendleri

Çiçekli çanta modelleri

Bu yaz adeta çiçek desenlerinin damga vuracağı bir yaz. Bu nedenle tüm markaların vitrinlerinde çiçek baskılı ve çiçek desenli çantaları bolca göreceksiniz.

çiçekli çanta modeli

Yuvarlak saplı çanta modelleri

Bu yaz farklı bir tasarım olarak kabul edilen yuvarlak saplı çanta modelleri de çok popüler. Özellikle akşam kullanmak için son derece ideal bu çantalar. Ama gündüz kullanımı için de son derece uygunlar.

yuvarlak saplı çanta modeli

Zincir saplı çanta modelleri

Bir dönem çok moda olan zincir saplı çanta modelleri bu yaz gene karşımıza çıkıyor. Özellikle zincir saplı çanta modelleri bir çok ünlü markanın vitrininde karşımıza çıkacak.

zincir saplı çanta modeli

Parıldayan çantalar

Bu yaz dediğimiz gibi renkli ve hareketli bir yaz olacak. 2017 yaz çanta trendleri arasında bu yaz ışıltılı çantalar da karşımıza çok çıkacak. Altın rengi, gümüş rengi ve bronz renk çantalar bu sezon çok trend.

gold çanta modelleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir