2018 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

2018 kış gelinlik modelleri

Vera wang, Pronovias, Elie saab ve Zuhair murad gibi ünlü abiye ve gelinlik markalarının 2018 sonbahar kış gelinlik modelleri biribirinden güzel defilelerle tanıtıldı. Bu gelinlikler içerisinde bizi son derece şaşırtan modeller olduğu gibi, klasikten vazgeçmeyenlerin çok seveceği standart modeller de çok fazlaydı. Gelinlikleri beraber inceleyelim ve eğer bu kış bir düğün hazırlığındaysanız bu gelinlikleri değerlendirelim. Şunu belirtmek isteriz bu model gelinliklerin 2018 yazında da trend olacağı sinyalleri verildi.

2018 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Omzu açık gelinlik modelleri

Bu sezon 2018 kış gelinlik modelleri arasında özellikle omzu açık modeller çok trend. Oldukça şık duran bir model bu tarz gelinlikler. Eğer aradığınız romantik bir gelinlik modeli ise omzu açık modelleri değerlendirebilirsiniz.

omzu açık gelinlik modeli

Dantel gelinlik modelleri

Romantik gelinliklerden devam edeceksek dantel gelinlikleri saymamak olmaz elbette. Uzun süredir çok moda olan dantel gelinlikler bambaşka tasarımlarla 2018 kış gelinlik trendleri içinde karşımıza çıkıyor. Özellikle uzun kollu santel gelinlikler kış düğünleri için oldukça uygun.

2018 kış gelinlik modelleri dantel gelinlik modeli üzeri dantel gelinlik modeli

Tulum gelinlik modelleri

Bu kış farklı bir trend karşımıza çıkıyor. Tercih edilir mi, edilmez mi bilemeyiz ama. Farklı olmak isteyen gelinlerin tercihleri arasında yer alacağından da eminiz. Tulum gelinlik modelleri, 2018 gelinlik trendleri arasında uzun sezonlardır değişmeyen trendlere bir yenilik olarak getirilmiş gibi. Bunun yanında dünyaca ünlü bir çok markanın tasarımlarında tulum gelinlikler çok fazla kullanıldı.

pantolon gelinlik modeli tulum gelinlik modeli

Sade gelinlik modelleri

Sadelikten hoşlanıyorsanız bu sezon bol nakışlar, bol danteller moda olması yüksek ihtimalle sizi çok da ilgilendirmeyecektir. Çünkü sadelikten yana bir insana asla bol boncuklu, işlemeli bir gelinliği beğendiremezsiniz. Bu durumu tasarımcılar düşünmüş olacaklar ki, bu sezon sade gelinlikler bolca tasarlamışlar. 2018 kışında baştan aşağıya sadelik asaletin simgesi olarak adlandırılıyor ve çok da moda.

sade gelinlik modeli uzun kuyruklu gelinlik modeli

Geniş kollu gelinlik modelleri

Geniş kollu gelinlik modelleri tam bir kış gelinlik modelidir aslında. Hem şıktır, hem kışın havasına uygun tasarımda uzun kolludur, hem de fantastik bir havası vardır. Uzun kolu olup, ispanyol tarzda geniş kollu gelinlikler 2018 kışının trendleri arasında yer alıyor.

ispanyol kol gelinlik modeli

Bej rengi gelinlik modelleri

Bembeyaz gelinliklerden nefret eden ve farklı alternatifler arayanlara bej renk gelinlikleri öneririz. Bu sezon özellikle bej renk gelinlikler çok trend.

bej rengi gelinlik modeli

V yaka gelinlik modelleri

Derin göğüs dekolteli V yaka gelinlikler de bu sezon gene bir çok markanın tasarımlarında kullandıkları model. Hem şık, hem de oldukça iddialı bir model.

2018 gelinlik modeli V yaka gelinlik modeli

Sırt dekolteli gelinlik modelleri

Sırt güzelliğine güvenen bir gelin adayısıysanız kesinlikle sırt dekolteli gelinlik modellerini değerlendirebilirsiniz. 2018 kışında ve yazında sırt dekolteli gelinlik modelleri çok ama çok popüler.

2018 kış gelinlik trendleri en tarz en trend gelinlik modelleri kolları dantel gelinlik modeli

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.