Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye elbise modası sürekli değişen bir trende sahipken abiye ayakkabı modellerinde de durum hiç farklı değil. Kendini sürekli yenileyen ve değişen bir trende sahip olan abiye ayakkabı modasını takip etmek hiç de kolay değil. Ancak dünyaca ünlü moda defileleri sayesinde bu trendi kaçırmadan yakalamak mümkün. Biz de trend bir moda sitesi olarak her zaman bunu yapıyoruz.

Abiye Ayakkabı Modelleri

Sevgili moda bağımlıları 2016 abiye ayakkabı modelleri içinde göze en çok çarpan model meşhur stilettolar oluyor. Bu sezon abiye elbiseler altına zarif görüntüsü ile stiletto ayakkabılar çok trend. Bir dönemin en popüler ayakkabı modellerinden olan platformlar ise fazla kaba bulunduğu için bu sezon çok önerilmiyor. Ancak uzun bir abiye elbise altına çok görülmeyecek şekilde giyilmesinde hiç sakınca yok.

Galerimizi gezdikten sonra ince topuk abiye ayakkabı modellerine de göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ince-topuklu-ayakkabı-modelleri

Diğer bir popüler model ise siyah abiye ayakkabı modelleri oluyor. Sorunsuz bir renk olan siyah abiye ayakkabılar hemen hemen her renk abiye elbise modeli ile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Çpk da şık ve güzel bir görüntü oluyor. Zaten siyahın her zaman olduğu gibi bu sezon da son derece trend olduğunu düşünürsek siyahı tercih etmememiz için neden kalmıyor.

siyah abiye ayakkabı modeli

Abiye ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus iddialı bir abiye elbisenin altına asla iddialı bir ayakkabı giymemeniz gerektiğidir. Yani bir kombinde hem ayakkabı hem de elbise dikkat çekici olmazsa daha doğru olur. Sade bir abiye elbise altına taşlı bir abiye ayakkabı tercih edebilirsiniz. Taşlı abiye ayakkabı modelleri 2015 sezonunda çok popüler. Taşlı ve gösterişli bir abiye elbise altına ise düz renk bir abiye ayakkabı seçmelisiniz. En güzel abiye ayakkabı modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.