Bot ayakkabı Modelleri

En moda bot modelleri

2014 bot modellerinde bazı değişiklikler dikkat çekici olacak. Geçen kış İtalya’da son derece trend olan moon bot modası tüm dünyayı saracak. Moon bot yani astronot botları 2014 kışının en trend bot modeli olacak.

Uzun yıllardır hayatımızda olan ugg botlar ise piyasadan artık çekilmeye başladı bile. Ugg botlar maalesef önümüzdeki sezon moda dünyası tarafından kullanılmayacak. Uggların yerini astronot botlar alacak. Astronot botlar hem çok rahat hem de kış şartlarına çok uyumlu oldukları için kullanımı son derece konforlu botlar olacak. Bunun yanında şıklıkları ile de göz dolduracaklar.

Ancak topuklu botlardan ve topuklu çizmelerden vazgeçemeyen kadınlar için bu moda kış sezonunda devam edecek. Kalın topuklu botlar ve dolgu topuk botlar trend olmaya devam edecek.

Bunun yanında uzun süredir trend olan kısa botlar da popülerliğini korumaya devam edecek. Pek çok kadın bu kısa botları çok sevdi ve talep buna oranla arttı. Bu nedenle tasarımcılar kısa bot modellerinde birbirinden güzel modeller tasarladılar. Kısa deri gotik tarzda botlar, dolgu topuk kısa botlar, platform topuk kısa botlar ve daha pek çok tasarımlarda botlar bu kış da trend olmaya devam edecek. Aynı zamanda özel gece ve özel davetler içinde abiye bot

Burada en trend ve en şık bot modelleri yer almaktadır. Aynı zamanda özel gece ve özel davetler için de abiye bot modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.