2017 Yazının Ayakkabı Trendleri

2017 yaz ayakkabı trendleri

Kış aylarına oranla yaz aylarında aslında ayakkabıların önemi daha fazladır. Bu nedenle 2017 yazının ayakkabı trendleri arasında bu sezon çok daha fazla öne çıkan ve diğer ayakkabı trendlerine oranla çok daha popüler olan modelleri inceleyeceğiz.

2017 Yazının Ayakkabı Trendleri

2017 yaz ayakkabı trendleri

Gelelim 2017 yaz ayakkabı trendlerine. Bu yaz aslında çeşit bol, seçenek bol, renk alternatifi bol. Ama dediğimiz gibi bazı modeller var ki bu yazın en trendleri. Bu yaz özellikle düz tabanlar ve kısa topukla çok moda.

En trend yazlık terlik modelleri

Baktığınızda en trend yazlık terlik modelleri içinde 90’lar modasını görüyoruz. 90’lardan kalma terlik modelleri bu yaz oldukça trend. Bu terlikle özellikle akşam daha şık olmak isteyenler için sizi ayakkabı derdinden kurtaracak cinste.

yazlık şık terlik modelleri yazlık terlik modelleri

Düz taban sandalet modelleri

Bu yaz sandalet modelleri arasında en çok dümdüz taban sandaletler çok moda. Ama kalın tabanlı olanlar trend. Neredeyse her mağazanın vitrininde bu tarz sandaletler çok fazla var.

Abiye yazlık ayakkabı modellerinde sandalet modası

Özellikle yaz akşamlarında şık bir ayakkabı tercih edenler tercihlerini saten ayakkabı modellerinden yana yapıyorlar. Ancak saten ayakkabılar sadece abiye ayakkabılarda değil günlük sandalet modellerinde de çok fazla kullanılıyor ve size yaz ayları için günlük kullanımlarınızda bu tarz sandaletleri öneririz. Çünkü saten sandalet modelleri bu yaz çok trend.

2017 yaz ayakkabı trendleri

Blok topuklu sandalet modelleri

Kısa küt topuklu sandalet modelleri bu yaz çok moda. Bu tarz sandaletler hem çok rahat hem de son derece şık bir görüntü sağlıyor. Ayrıca bir çok kıyafetle de oldukça uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. Günün her saati her tarz kıyafetle hem şık hem de oldukça rahat ve trend kombinler yapılabilir bu tarz sandalet ve ayakkabı modelleri ile.

Çiçek desenli ayakkabı modelleri

Yazın özellikle çiçek figürleri hep moda olur. Bu yazın da en trend desenleri arasında çiçek deseni başta geliyor. Bu yaz da özellikle çiçek desenli ayakkabı modelleri çok trend. Sandaletler, spor ayakkabıları, yazlık botlar hepsinde de çiçek desenleri çok popüler.

çiçekli ayakkabı modeli düz taban sandalet modelleri kalın taban sandalet modelleri

Düz taban terlik modelleri

Sokak modasında terlik modası kendini gösterince hepimiz çok şaşırdık, ancak bu trende çok çabuk alıştık. Özellikle kot şortlarla, eteklerle ve elbiselerle düz taban terlikle harika bir kombin oluşturuyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir