Platform Ayakkabı Kombinleri

Bu sezon en trend ayakkabı modellerini nasıl giyeceğiniz konusunda bir fikriniz var mı? Yazımızda en güzel platform ayakkabı kombinleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu yazın en trend ayakkabı modelleri arasında en başı flatform ayakkabı modelleri çekiyor. Bu ayakkabılar düz taban gibi görünseler de altlarında yer alan kalın tabanları sayesinde platform taban ayakkabıları andırıyor. Adının platform değilde flatform olmasının nedeni de buradan geliyor.

Platform Ayakkabı Kombinleri

Bu ayakkabılar son derece rahat ve şık ayakkabılar. Oldukça yükselen bir trende sahip olan platform spor ayakkabı modelleri her tarz kıyafetle çok kolay kombinlenebiliyor. Pantolonlarla, eteklerle, elbiselerle ve daha pek çok kıyafetle son derece rahat kombinlenebilen flatform spor ayakkbılar oldukça rahat, tarz ve elbette trend bir hava yaratıyor.

Mini ve şık bir etek giymek istiyorsunuz ancak spor bir havada görünmek istiyorsunuz. Altına hemen flatform spor ayakkabı modellerinden tercih ettiğinizde havanız değişecektir. Hem spor bir havaya bürünürsünüz hemde oldukça şık bir tarza bürünürsünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.