Sünnet Annesi Saç Modelleri

Sünnet annesi topuz saç modelleri

Sünnet annelerinde en çok önerilen saç modellerinden biri topuz modelleridir. Yüz şekliniz ve saç boyunuz topuza uygunsa kesinlikle sezonun trend sünnet annesi topuz saç modellerini değerlendirmelisiniz. Çünkü topuz daha bir ağır ve daha bir kadınsı görüntü için son derece idealdir. Bu özel günde anneler çocuklarından çok daha heyecanlı olurlar.

Sünnet Annesi Saç Modelleri

Sünnet annesi saç modelleri 2016

Bu sezonun saç modelleri arasında özellikle dağınık topuzlar oldukça moda. Eğer tercihiniz topuzdan yanaysa sımsıkı bir topuz yaptırmak yerine dağınık topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yandan topuz modelleri de gene aynı şekilde trend olan modellerin arasında geliyor. Ancak topuz sevmiyor ya da topuza uygun bir yüz şekliniz yoksa bu sezon salık saçlar da çok trend bunu belirtmek isterim. Kendinden bukleli gibi görünen hacimli ve dalgalı bir saç modeli yaptırabilirsiniz. Örgüler ise elbette olmazsa olmaz. Saçı örerek yapılan hoş saç modellerinden de yararlanabilirsiniz.

sünnet anneleri için topuz modelleri

Sünnet annesi ne giyer?

Saçınızı nasıl bir model yapacağınıza aslında kıyafetiniz ile orantılı karar vermelisiniz. Sünnet annesi gecenin aslında en merak edilen kişisidir. Ama gerçek şudur ki merak edilen kendisi değil ne giydiğidir. Bu nedenle oğlunuzun bu özel gecesinde şık olmaktan başka bir çareniz yok. Uzun abiyeler böyle bir gece için çok daha uygundur. Ya da şık payetli kısa abiyeler de olabilir.

Sünnet annesi kesinlikle sade ve sıradan olmamalıdır. Dikkat çekici, iddialı ve kesinlikle gösterişli elbiseler sünnet anneleri için çok daha uygundur. Saçınızı ise bu duruma orantılı bir şekilde yapmalısınız. Yani eğer straplez bir abiye elbise tercih ediyorsanız dağınık saçlar son derece şık olabilir. Ya da tepeden gösterişli bir atkuyruğu da olabilir. Kollu ya da yukarı kısmı dolu olan bir abiye elbise için ise kesinlikle topuz tarzı modeller çok daha uygundur. Sünnet annesi ne giyer diye merak edilse de bu konu aslında cevabı çok basittir. Modeller için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.