İlkbahar Yaz Saç Modelleri

2013 ilkbahar yaz saç modelleri

Moda dünyasında kıyafetlerin renkleri, tarzları, eteklerin boyları, kesimleri, büzlerin renkleri, desenleri kısacası her ayrıntı çok önemlidir  Zaten modayı oluşturan durumlar da bunlardır. Fakat moda sadece trend olan kıyafetler demek değildir. Duruşunuz, bakışınız hatta her hareketiniz aslında modayı oluşturur.

Modanın en önemli taşlarından biri de saçlardır. Giyimde olduğu kadar saç şeklinde de kesinlikle modayla beraber hareket etmelisiniz. Her sezon değişen saç modellerini takip ederek renk ve model belirlemeleri yapmalısınız. Saç ve makyaj modası radikal değişimler yaşayan bir sektör olmadığı için aslında takip edilmesi oldukça kolaydır.

Bu sezonun en trend saç modelleri ise aşağıda sıralanmaktadır.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda düz ve uzun saçlar son derece moda. Düz saçlarla beraber modern bir görüntü oluşturan asimetrik kesim saçlar da bu sezonun popüler saç modelleri arasında.

Örgü modelleri ise bu sezon hiç olmadığı kadar moda. özellikle dağınık örgü modelleri hem çok şık hem de son derece trend bir hava yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Su dalgası ve dalgalı saçlar da çok trend. Ancak dalgalı saç denilince dümdüz bir saça maşa ile yapılan kıvırcık saçlardan bahsetmiyoruz. Çünkü maşa ile yapılan saç modelleri artık çok geride kaldı. Bu sezon kendinden dalgalı doğal saçlar ya da hafif su dalgalı saçlar oldukça moda.

Aslında saç modellerinde bu sezon tamamen doğallık moda.

Bu sezonun en trend saç renkleri ise, siyah ve tereyağ sarısı.

Modasız kalmayın.

2013 saç modelleri

asimetrik saç modelleri

düz saç modellerien güzel saç modelleri

en-trend-saç-örgü-modelleri.jpg

kendinden dalgalı saçlar

saç örgüsü modelleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir