2018 Kış Bayan Bot Modelleri

2018 bot modelleri bayan

Kış demek bot demek, çizme demek. 2018 kış bayan bot modelleri arasında bu sezon çok farklı, iddialı ve oldukça tarz modeller var. Klasik modellerin olduğu gibi, farklı ve son derece iddialı modeller de oldukça fazla. Ama şu bir gerçek, bu kış her tarza ve herkese hitap edecek botlar var.

2018 Kış Bayan Bot Modelleri

Kısa bot modelleri

Bu kış botlar oldukça kısa. Özellikle 2018 bot modelleri bayan denilince bilekten biten kısacık botlar oldukça popüler. Bu tarz botlar hem eteklerle, hem de pantolonlarla oldukça uyumlu kombinler yaratıyor.

2018 bot modelleri bayan

Çorap tarzı bot modelleri

Bu kış çorap çizmeler ve çorap botlar oldukça moda. Özellikle vücuda yapışan ve dar gelen bu botlar farklı bir tarz oluşturuyor ve oldukça da iddialı duruyor. Bir kesim tarafından çok beğenilse de, bir kısım tarafından hiç beğenilmiyor bu tarz botlar. Ancak bu botlar dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında çok fazla yer aldı.

yeni sezon bot modelleri

Kadife bot modelleri

Kadife bu kış oldukça trend. Eğer kadifeyi seviyorsanız çok şanslısınız, çünkü kadife bildiğiniz üzere bu sezon adeta her yerde. Kadife botlar hem klasik bir hava yaratıyor, hem de bohem bir hava yaratıyor. Sahip olmak istediğiniz tarz tamamen sizin o botları neyle kombinlediğinize bağlı.

kadife bot modeli

2018 bot modelleri

He kış olduğu gibi bu kış da özellikle bot çok moda. 2018 bot modelleri arasında en öne çıkan modeller arasında ilk sıralarda kadife bot modelleri, çiçekli bot modelleri ve çizme tarz bot modelleri geliyor.

2018 bot modelleri

Kalın topuk bot modelleri

Bir kaç sezon önce moda dünyasına giren kalın taban ve kalın topuk bot modelleri bu kış gene tam gaz trend olmaya devam ediyor. Özellikle deri pantolonlarla ve eteklerle muhteşem bir uyum yakalayan bu botlar 2018 kışında da trend.

kalın topuklu bot modeli

Çiçekli bot modelleri

Çiçekli desenleri kışın görmeye pek alışık olmasa da 2018 kışında çiçekler çok moda. Elbette bu durum ayakkabı modasını da etkiliyor. Çiçekli botlar da bu kışın en trendleri arasında yer alıyor.

çiçekli bot modelleri

Topuk kısmı renkli bot modelleri

Farklı tasarım bot modelleri bu kış çok moda. Yayık tarzda geniş ve renkli olan bu botlar başta zara olmak üzere bunun gibi daha bir çok markanın resmen gözbebeği oldu.

renkli topuk bot modelleri

kahverengi bot modeli kalın taban bot modeli renkli topuk bot modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.