2018 Zara Kız Çocuk Kıyafetleri

Zara sonbahar kış kız çocuk kıyafet modelleri

Çok sevdiğim marka, kışın yaklaşması ile beraber 2018 zara kız çocuk kıyafetlerini mağazalarında sergilemeye başladı. Ancak modeller arasında oldukça seçenek olduğu için seçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu nedenle biz markanın modellerini inceledik ve içlerinde en beğendiklerimizi sıralandırmaya karar verdik. Seçmekte zorlansak da güzel seçimler yaptığımızı düşünüyoruz.

2018 Zara Kız Çocuk Kıyafetleri

Öncelikle zara sonbahar kış kız çocuk kıyafet modelleri içinde hem sonbahar için mevsimlik kıyafetler var, hem de soğuk havalar için sıcacık tutacak kalın kışlık kıyafetler var. İçlerinde gereksiz ve çok tercih edilmeyecek modeller de gördük açıkçası. Ancak son derece güzel ve şık modellerin de olduğu bir gerçek.

zara kız çocuk kıyafet modelleri Zara sonbahar kış kız çocuk kıyafet modelleri

Zara kız çocuk kazak modelleri

Önce kışın ruhuna çok yakışan kazak modellerini bir inceleyelim. Zaranın en büyük özelliği genelde sapsade tasarımlar yapmaktansa, önünde anlamlı sözlerin yazdığı enerjisi yüksek ve bazı gruplara ait ya da festivallere ait modeller tasarlıyor. Ancak kazak modellerinde sadelikten yana olduğunu görüyoruz. Bu sezonun modası olan grinin resmen her tonu kullanılmış.

Gri genelde çocuklarda çok kullanılan bir renk değildir. Ancak bu sezon herhalde grinin çok moda olmasından olacak ki zara kız çocuk kıyafet modellerinde gri ve tonlarını bolca kullanmış.

beyaz kız çocuk kazak modeli zara zara hayvan desenli kazak modeli zara kız çocuk kazak modelelri zara kız çocuk kazak modeli

Zara kız çocuk elbise modelleri

Elbise modellerinde de gene bolca gri kullanılmış. Grinin yanında diğer koyu renkleri de bolca görüyoruz. Ancak eğlenceli ve açık renkler de kesinlikle çok fazla. Elbise modelleri içinde salopet görününümüde ve bol kesim modeller çok var. Sezonun modası olan çiçekli elbiseler de gene markanın tasarımları arasında bolca var.

2018 zara kız çocuk elbise modeli zara denim elbise modeli zara siyah kız çocuk elbise modeli

Zara kız çocuk etek ve şort modelleri

Gri ve siyah etek modelleri oldukça cool ve tarz duruyor. Bunun yanında kadife şortlar da fazlaca var markanın koleksiyonuda. Kalın külotlu çorapla beraber kadife şort kışın çocuklar için harika bir kombin olacaktır. Tütü tarzı etekler olmadan olur mu hiç, hem de zarada. Elbette olmaz. Tütü tarzı etekler de çok trend gene bu kış çocuk modasında. Zara da en güzel halleri ile yer alıyor bu etekler. Tütü etek modellerini gene şık kazak modelleri ile kombinlediğinizde gerçekten çok güzel bir tarz oluyor.

zara kız çocuk etek modeli zara tütü etek modeli

Zara kız çocuk pantolon ve tayt modelleri

Zaranın pantolonlarını her zaman çok sevmişimdir. Özellikle dar kesim olan modellerini. Sonbahar için muhteşem taytlar var bu arada markanın koleksiyonunda. Asker desenli pantolon modelleri de gene çok var markanın tasarımları arasında. Özellikle asker desenli kıyafetleri çok şık, çok tarz.

zara kız çocuk tayt modeli zara kız çocuk pantolon modeli zara kız çocuk pantolon modelleri

Zara kız çocuk mont ve palto modelleri

Açıkçası markanın kışlık tasarımları arasında en çok beğenimizi bu montlar çekti. Hepsi de çok şık ve çok tarz görünüyorlar. Soğuk kış günlerinde hem son derece tarz hem de harika bir kombin için bu montlar kesinlikle çok iyi seçim olacaktır.

zara kız çocuk kırmızı mont modeli zara kız çocuk mont modeli zara kız çocuk palto modeli zara kız çocuk pembe mont modeli zara kız çocuk tarz mont modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.