Pronovias 2017 Yaz Gelinlik Modelleri

Evlilk hazırlıkları yapanların rüyalarını süsleyen markanın yeni koleksiyonu görücüye çıktı bile. Pronovias 2017 yaz gelinlik modelleri gerçekten görmeye değer adeta efsane güzellikte tasarlanmış modellerden oluşuyor. Düğün modasına resmen yön veren markanın koleksiyonu her sene büyük bir merakla bekleniyor. Bu sezonda da tasarımlar çok beğenildi ve tam not aldı.

Pronovias 2017 Yaz Gelinlik Modelleri

Gelelim pronovias gelinlik 2017 denilince öne çıkan modellere. Bu sezon markanın gelinlik koleksiyonunda daha çok el işçiliği ile tek tek işlenmiş işlemeli ve minimal gelinlikler çok fazla var. Sadelikten hoşlananlar için tasarlanan bu gelinlikler hem çok şık hem de oldukça asil.

Dekolte seven gelinler için ise markada cesur sırt dekolteli gelinlikler ve derin bacak yırtmaçlı gelinlikler çok fazla var. 2017 gelinlik modellerine baktığımızda bolca danteller, tüller ve kuş tüylerinin olduğunu görüyoruz. Fransız danteli gelinlik modelleri ise gene pronoviasın koleksiyonunda bolca var. Kat kat tüller, danteller, tüyler, payetler en çok kullanılan parçalar.

2017 gelinlik modelleri

Tasarımları ile her zaman bütün gelin adaylarını rüyalarını süsleyen pronoviasın bu sezonki gelinlik modelleri gerçekten son derece şık ve gösterişli. Koleksiyonu ışıltılı, zarif, gösterişli ama kesinlikle unutulmayacak modellerden oluşuyor.

Bu sezon kabarık gelinlik modellerinin yerini hafif kabarık gelinlikler aldı aslında. Ancak kabarık sevenlerdenseniz bu tarz gelinlikler size sade gelebilir. Ancak marka bu tarz gelinlikleri öyle güzel tasarlamış ki kimse hayır diyemez.

Duvak olarak ise daha çok romantik ve yere kadar uzanan duvaklar tasarlamışlar. Kollu gelinlikler bu sezon gene çok moda. Özellikle bahar gelinleri kollu gelinlik modellerini tercih edebilirler. Kolları dantel olarak uzanan modeller kesinlikle çok asil ve çok şık görünüyor.

pronovias gelinlik 2017

Marka bolca danteller, payetler, tüyler kullanmış diye yukarıda bahsetmiştim. Ancak buna ilaveten saten gelinlik modelleri de çok fazla kullanılmış. Evet saten biraz zor bir kumaştır ve risklidir. Ancak pronovias gibi bir marka bu konuda risk yaratacak bir tasarım yapmayacaktır sonuçta. Saten modellerine baktığınızda dediğimi anlayacaksınız.

Kabarık gelinlik modelleri ya da prenses tarzı gelinlik modelleri seviyorsanız üzeri vücudunuza oturan altı kabarık modeller de var yeni gelinlik koleksiyonu içinde. Hatta bu modellerin bir kısmı üzeri tül ve çok romantik, altı ise tül olarak tasarlanmış.

sade gelinlik modeli

Eğer hatlarınıza güveniyorsanız markanın balık kesim gelinlik modelleri ise tam anlamı ile harika ve çok romantik. Straplez gelinlik modelleri ise her sezon olduğu gibi bu sezonda da çok moda. Bu nedenle markanın tasarımları içinde de bolca straplez model bulabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir