2017 İlkbahar Yaz Pronovias Gelinlik Modelleri

Pronovias 2017 gelinlik modelleri

Düğün mevsimi yaklaşırken dünyaca ünlü bir gelinlik markası olan pronovias koleksiyonunu görücüye çıkardı bile. 2017 ilkbahar yaz pronovias gelinlik modelleri her zaman olduğu gibi gene çok iddialı, çok şık ve kesinlikle çok trend modellerden oluşuyor. Markanın koleksiyonunda önemli çizgiler ve detaylar hemen dikkat çekiyor. Sezonun trendi modeller en farklı halleri ve en şık şekilleri ile tasarlanmış adeta. Eğer kendiniz ya da sevdiğiniz biri için bir gelinlik arayışı içindeyseniz pronovias markasının modellerine bir göz atmanızı öneririm.

2017 İlkbahar Yaz Pronovias Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik modelleri

Gelelim pronovias 2017 gelinlik modellerine. Siz hiç straplez gelinlikler olmadan bir düğün mevsimi düşünebiliyor musunuz? Elbette hayır. Straplez gelinlik modelleri pronovias markasının bu sezon adeta göz bebeği. Modeller arasında farklı tasarımlar da var. Örneğin straplez ve cepli gelinlik modelleri alışılmışın dışında farklı tasarım bir model arayanlara iyi bir seçenek olabilir.

Tül detaylı gelinlik modelleri

Modeller içinde pronovias 2017 yaz gelinlik modelleri ayrı bir iddialı diyebiliriz. Tül detaylı gelinlikleri sever misiniz? Tüller bu sezon oldukça moda. Eğer tül detayları seviyorsanız tamamen tül bir gelinlik yerine üzerinde tül detayları olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Pronovias 2017 gelinlik modelleri

Klasik gelinlik modelleri

Takip edenler bilirler pronovias markasının klasik gelinlik modelleri çok meşhurdur. Ancak bu sezon bu klasik modellerin üzerine bazı süslemeler yapmış. Taş, dantel ve tül süslemeler yapmış. Emin olun bu tasarımlar çok kıskandıracak tarzda olmuş.

Bohem tarzında gelinlik modelleri

Bir kaç sezondur bohem tarz gelinlik modelleri oldukça trend. V yaka gelinlik modelleri bohem bir görüntüye dönüştürülmüş ve ortaya harika bir sonuç çıkmış.

pronovias 2017 yaz gelinlik modelleri

Kabarık gelinlik modelleri

Her sezon değişen gelinlik modellerine rağmen bir çok gelin adayı her zaman kabarık gelinlik modellerinden yana yapar tercihini. Çünkü kabarık gelinlikler daha çok prensen tarzı gelinlik modelleridir ve gline kendini çok iyi hissettirir. Pronovias’ın 2017 sezonuna ait koleksiyonunda kabarık gelinlik modelleri bolca kullanılmış.

Kısa gelinlik modelleri

Çok alışılmış olmayan bir model olmasına rağmen son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlanan modeller arasında geliyor kısa gelinlik modelleri. Kısa gelinlik modelleri de kendi içinde alternatiflere ayrılıyorlar. Midi boy gelinlik modelleri. Yani diz hizasında ya da diz altında etek boyuna sahip olan bu modeller aynı zamanda vintage de bir hava yaratıyor. Diz üzerinde kalan kısa gelinlik modelleri ise son derece genç ve enerjik bir hava yaratıyor.

pronovias dantel gelinlik modeli

Dantel gelinlik modelleri

Dantelin asaleti asla tartışılmaz. Bambaşka bir hava katar dantel. Aslına bakardanız pronovias bu konuda kesinlikle uzmandır. Markanın dantel gelinlik modelleri piyasada yer alan bir çok modelden çok daha başarılıdır.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.