2017 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

2017 yaz abiye elbise modelleri

Yaz mevsimi yaklaştıkça sevgili moda bağımlıları düğünler ve organizasyonlar da yaklaşmış demektir. Bu nedenle hiç vakit kaybetmeden 2017 ilkbahar yaz abiye elbise modellerini burada sizlere açıklamak istedik. Öncelikle bu yaz çeşit ve renk anlamında seçenek çok fazla. Bu iyi bir haber mi, yoksa kötü mü bu aslında biraz göreceli bir durum. Ama şu bir gerçek 2017 yazında alternatifiniz çok olacak.

2017 ilkbahar yaz abiye elbise modelleri

Payetli abiye elbise modelleri

Gelelim 2017 yaz abiye elbise modellerine. Aslında 2017 yaz trendlerine bakarsanız payetlerin bu sezon çok moda olduğunu biliyorsunuzdur. Elbette bu trend abiye modasını da vuracak ve özellikle pullu ve payetli abiye elbise modelleri bu yaz adeta altın çağını yaşayacaklar. Eğer bir düğün için, organizasyon için ya da mezuniyet için bir elbise arayışıundaysanız size kesinlikle payetli abiye elbise modellerini öneririz.

payetli abiye elbise modelleri

2017 yazının abiye elbise modelleri

Püsküllü abiye elbise modelleri

Eğer abiye elbise alışverişine çıkacaksanız hemen hemen her mağazada karşınıza pisküllü abiye elbise modellerinin çıkmasına hazır olun. Çünkü 2017 yazının en trend abiye elbise modeli püsküllüler oluyor. İster sırf püskül şeklinde olsun, ister yakasında, kolunda ya da herhangi biryerinde bir püskül detayı olsun fark etmez. Kısaca püsküller bu yaz çok moda.

Uzun ve dar kesim abiye elbise modelleri

Bu yaz her ne kadar payetler ve püsküller çok moda olsa da sadeliği elden bırakmayanlar da unutulmamış. Sade ama asil görünümlü abiye elbise modelleri de bu yazın trendleri arasında geliyor. Özellikle uzun ve bacak yırtmaçlı olan, vücudu saran elbiseler çok popüler bilginiz olsun.

balık kesim abiye elbise modeli

cam göbeği uzun abiye elbise modeli

Dantelli abiye elbise modelleri

Dantel artık abiye modasında bir klasik olsu galiba. Olsun danteli severiz biz, hayatımızda hep var olsun. 2017 abiye elbise modelleri içinde dantelli elbise modelleri de gene trendler arasında yer alıyor.

iki parça dantel abiye elbise modeli

İki parça takımlar

Eğer hatlarınıza güveniyorsanız göbeği açıkta bırakan etek ve üst ikili takım şeklindeki abiye takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu tarz ikili takımlar da gene aynı şekilde 2017 yazının trend abiye modelleri arasında yer alıyor.

iki parça abiye elbise modeli

Transparan detaylı abiye elbise modelleri

Transparan detaylar 2017 yazının trendleri arasında yer alıyor. Çok komple bir transparan yerine hafif transaparan detaylı elbiseler çok daha şık duruyor. Transparan detayı kolunda ya da omzunda olabilir. Çok daha şık ve asil duracaktır.

transparan detaylı abiye elbise modeli

Tek omuz askılı abiye elbise modelleri

Sizi bir konuda uyaralım. Bu yaz özellikle straplez abiye elbise modelleri maalesef biraz rafa kalkıyor. Straplezlerin yerini ise tek omuz askılı elbiseler ya da ince askılı elbiseler alıyor.

2017 yazının trend abiye renkleri

Aslında 2017 yeni sezon abiye elbise modellerinde daha soft renkler daha çok ön planda. Bunlar pastel pembeleri, sarı, somon ve mavi. Sezonun en gözde renkleri bunlar diyebiliriz.

2017 yazının en trend abiye elbise modelleri

2017 yaz abiye elbise modelleri

Vintage abiye elbise modelleri

Vintage tarzı 2017 yazında iyice kendini gösterecek. Özellikle V yaka ve vintage tarzdaki abiye elbise modelleri bu yazın popülerleri arasında yer alıyor.

Tafta kumaş abiye elbise modelleri

Abiye elbise kumaşlarında özellikle tok bir duruş sergileyen tafta kumaş çok kullanılıyor. Dünyaca ünlü bir çok abiye markasının defilesinde özellikle tafta kumaşın oldukça fazla kullanıldığına şahit olduk. Diğer modelleri incelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.