Kış Modasında Kadife Kıyafet Trendi

Sevgili moda bağımlıları bir çoğunuz biliyorsunuzdur kış modasında kadife kıyafet trendi oldukça popüler. Özellikle sokak modasında kadifeler çok sevildi ve tüm dünyada en önemli markaların adeta gözbebeği oldu. Yani anlayacağınız bu kış kelimenin tam anlamı ile kadifenin devleşmesine tanık olacağız. Kadife genelde gotik ve lüks bir hava yaratır, aynı zamanda kış aylarında da çok yakışır.

kis-modasinda-kadife-kiyafet-trendi

Özellikle 2017 kış trendleri içinde kadife modası oldukça popüler. Ama sadece kadın modasında değil, erkek modasında da aslında kadife ön sıralarda. Kadifede bu sene renk olarak elbette kadifenin olmazsa olmaz olan renklerini göreceğiz. Siyah, bordo, lacivert, kırmızı ve mavi en popüler renkler oluyor. Zaten bu renklerin kadife ile olan o güzel uyumunu biliyorsunuzdur.

Ancak kadife bu sezon sadece kıyafetlerde değil. Kadife ayakkabı modelleri de çok mu çok moda olacak. Barok bir tarz yaratmak isteyenler ya da bu tarzı sevenler için her renk tasarlanmış olan kadife ayakkabı modelleri gerçekten son derece şık ve iddialı bir hava yaratıyor. Eğer kadife ayakkabı modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Peki kadife kıyafet kombinleri nasıl olmalı? Aslında barok bir etki yaratan bu kombini yaparken size altın rengini öneririz. Altın rengi asil bir görüntü yaratan kadifeye kesinlikle çok yakışacaktır. Ayrıca dediğimiz gibi barok bir tarzı olduğu için gene kadife kıyafetleri altın işlemeli modellerden seçebilirsiniz. Bu sezon bu tarz oldukça moda. Bu nedenle tereddüt etmeyin.

Bunun yanında kadife ve deri muhteşem bir ikilidir. Bu ikiliyi beraber kullanabilirsiniz. Deri bir elbise ya da deri bir etek altına kadife ayakkabılar harika bir kombin yapmanızı sağlayacaktır. Bu kombini şahsen biz çok seviyoruz ve umuyoruz ki bu kombin modası hiç bitmez.

Aslında kadife elbise modelleri yıllarda hep haksızlığa uğramıştır. Çünkü insanları daha iri gösterdiği söylenir. Ancak burada seçilen kumaş çok önemlidir. Evet çok kalın bir kadife kumaş seçilmişse o zaman olduğunuzdan biraz daha cüsseli görünebilirsiniz. Bunu kim ister ki değil mi? Bu nedenle artık tasarımcılar ince kadife kumaşlardan tasarımlar yaptıkları için aslında bu risk minimalize oldu gibi. Ama siz gene de kadife bir kıyafet alırken o kıyafetin ince kadife kumaştan yapıldığından emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.