Kadife Ayakkabı Modelleri

Şık kadife ayakkabı modelleri

Kadife son günlerde moda dünyasına iyiden iyiye girdi. Elbiselerde, ceketlerde, eteklerde aklınıza gelebilecek her parçada kadife oldukça moda. Peki kadife ayakkabı modellerinin bu sezon oldukça trend olduğunu biliyor musunuz? Kadife son günlerin en çok ses getiren modası adeta. Bu moda şimdi ayakkabılarda can bulmaya devam ediyor. İster yuvarlak burun olsun, ister sivri burun olsun, bootie olsun hiç fark etmez. Yani anlayacağınız her modelde kadife çok moda.

Kadife Ayakkabı Modelleri

Özellikle abiye ayakkabı arayışındaysanız çok trend olan şık kadife ayakkabı modellerini kesinlikle öneririm. Siyah ve kırmızı olanlar muhteşem bir görüntü yaratıyorlar. Hem trend oluşu hem de son derece şık bir hava yaratması nedeni ile kadife tarzı abiye ayakkabılar özellikle yurt dışında çok tercih ediliyor. Ülkemizde de son günlerde gereken ilgiyi görmeye başladı.

bilekten bağlamalı kadife ayakkabı

Topuklu kadife ayakkabı modelleri

Kadın ayakkabısı denilen şey kesinlikle topuklu olmalıdır. Ayrı bir zarafet katar ve şıklık yaratır. Topuklu kadife ayakkabı modelleri ise bu sezon oldukça moda. Günlük hayatta da eteklerle ve jeanlerle oldukça uyumlu ve nostaljik bir hava yaratıyor bu ayakkabılar. İster ince topuk olsun ister kalın topuk olsun her iki tarzı da çok popüler. Eğer klasik bir hava yaratmak ve özel bir günde giyecekseniz ince topuklu modelleri, günlük giyecekseniz de kalın topuklu modelleri tercih edip trendlere ayak uydurmayı başarabilirsiniz.

kadife topuklu bot modeli

en şık kadife ayakkabı modelleri

Yeni sezon kadife ayakkabı modelleri

Kadife giymek bazen bir miktar cesaret isteyebilir. Çünkü her zaman iddiasını konuşturur kadife. Ayakkabılarda da öyledir. Tok durur, asil durur ve feminen bir hava yaratır. Eğer kadife ayakkabı tercih ediyorsanız kesinlikle kalitesi iyi bir kadife ayakkabı modeli tercih etmelisiniz. Aksi halde kötü bir görüntü elde edebilirsiniz. Yeni sezon adeta kadife sezonu diyebiliriz. Öne çıkan renkler ise bordo, siyah, antrasit, koyu yeşil ve lacivert tonları oluyor. Zaten renk uyumlarını bilenler bilir kadifeye en yakışan renkler zaten bu renklerdir. En trend modeller için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.