Kadın Süet Bot Modelleri

Botlar kış aylarının en vazgeçilmezlerinden biridir. Kısa botlar özellikle son günlerin en trend ayakkabıları arasında gelir. Kısa botlar hem mini eteklerle hem de kotlarla oldukça uyumlu ve güzel durur. Deri botlar son günlerin en gözdesi iken, buna son zamanlarda süet botlar da eklendi.

Süet botlar özellikle bu sezon çok trend. Her zaman moda olmayı başaran süet botlar aslında sadece bu sezon değil daha bir çok sezon trend olacağa benziyor. Önemli ayakkabı markaları ve tasarımcılar bununla ilgili küçük tüyolar verdiler bile. Bu nedenle eğer bot alacaksanız süet botu içiniz son derece rahat bir şekilde alabilirsiniz. Çünkü süet botlar daha çok moda olacak.

Siyah süet botlar özellikle duruşundaki gizem ve süetin siyahla olan uyumu sayesinde en tercih edilen ve en trend modeller arasında. Bu sezon metallerin ve zincirlerin çok moda olduğunu daha önceki yazılarımızda bir kaç kez anlatmıştık. Özellikle zincir süslemeli süet botlar ve zımbalı süet botlar bu sezon oldukça moda.

İnce topuk süet bot daha klasik bir tarz için tercih edilirken, dolgu topuk süet botlar ve kalın topuk süet botlar daha spora yakın bir tarz için tercih edilebilir. Bu arada kısa süet botlar özellikle pantolonların içine atarak ve mini eteklerle kombinlediğinde son derece şık dururken, uzun süet botlar kotlarla ya da etek ve elbiselerle son derece şık bir tarz yaratabiliyor.

dolgu topuk süet bot

 

farklı tasarımlarda süet botlar

kahverengi zincir süslemeli süet bot

kürklü süet bot

zımbalı süet bot

zincir süslemeli süet çizme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.