Dantel Abiye Elbise Modelleri

Dantelli uzun elbise modelleri

Eğer özel bir gece ya da davete gitmek için şık bir elbise arayışındaysanız bu sezon dantel abiye elbise modelleri oldukça trend ve burada sezonun en trend, en şık dantel abiye modellerini göreceksiniz. Hem sezonun en trend, en şık abiyelerini incelerken hem de vücut tipinize de hangi modelin uygun olduğunu göreceksiniz.

Dantel Abiye Elbise Modelleri

Dantel kadını son derece çekici ve asil gösterir. Bir kaç sezondur çok fazla trend olan dantel bu sezon ve önümüzdeki bir kaç sezon da trend olmaya devam edecek. Özellikle dantelli uzun elbise modelleri ise özel davetlerde, nişanlarda, düğünlerde ve benzeri pek çok organizasyonlarda rahatlıkla değerlendirilebilir.

Dantelli uzun elbise modelleri

Dantel abiye elbiselerde renk olarak en çok tercih edilenler ise beyaz, siyah ve mavi renkler oluyor. Bu renklerle beraber dantelin uyumu muhteşem oluyor. Fakat diğer renklerde de dantel son derece güzel ve şık olabiliyor. Danteli tamamen kullanmak istemeyenler için dantel desenli kıyafetler de son derece popüler. Tamamen dantelden oluşan kıyafetlere nazaran bu kıyafetlerin sadece belli yerlerinde aksesuar amaçlı dantel işlemeler oluyor. Bu tarz dantel işlemeli abiye kıyafetler de çok trend.

dantel abiye elbise

Dantel abiye elbiseleri değerlendirirken ayakkabı seçiminizde de danteli kullanabilirsiniz. Mesela siyah dantel abiye elbise altına siyah dantel işlemeli abiye ayakkabı tercih ederek muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz.

Vücut tipiniz de tercih edeceğiniz elbiseniz için son derece önemli. Örneğin çok kalın bacaklarınız varsa uzun modelleri tercih etmelisiniz. Göbek bölgeniz ve bel çevreniz kalın ise üst karın altından hafif bollaşan ve göbeğinizi ortaya çıkarmayacak modelleri tercih edin. Hatta kendinden korseli ve bir beden küçük gösteren elbiseler çok daha doğru bir seçim olacaktır.

Hatlarınız düzgünse ve bacaklarınız da gereğinden fazla kalın değilse dantel elbise kısa ve düz hizasındaki modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer çok ince bacaklarınız varsa çok kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak bacaklarınız yukarı doğru kalınlaşıyorsa diz hizasında ya da dizlerden bir parmak yukarıdaki modelleri tercih edebilirsiniz.

dantel elbise kısa

Diğer dikkat etmeniz gereken ise dekolte tercihiniz olacaktır. Dekolte tercihinizde abartıya kaçarsanız basit bir görüntü elde elde edebilirsiniz. Örneğin çok mini bir elbise tercih edecekseniz elbisenizin üst kısmı çok dekolteli olmamalı. Ya da tam tersi üst kısmı dekolteli olacaksa alt kısmında dekolteyi fakirleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.