Dantel Etek Modelleri ve Kombinleri

Sevgili moda bağımlıları sezonun etek modelleri trendlerinde dantel etek modelleri oldukça popüler. Şık ve asil duruşu ile dikkat çeken dantel kalem etek modelleri ise özel bir akşam için de tercih edebileceğiniz güzel bir etek modelidir. Trend bir model oluşu da tercih nedeni olabilir.

Dantel Etek Modelleri

Dantel etek modelleri

Dantel etek modelleri içinde her renk dantel etek son derece popülerken içlerinde en çok siyah dantel etek modelleri tercih ediliyor. Dantel etekleri spor tarzda bluzlerle kombinlerseniz şık spor tarzı elde edersiniz. Daha klasik bir görüntü elde etmek ve özel bir gecede giymek istiyorsanız da klasik kesim bir bluz ile dantel eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Böylece şık ama klasik bir görüntü yaratmış olursunuz. Yaz ya da kış her mevsim rahatlıkla kullanılabilen dantel etekler sezonun trend etek modelleri arasında yer alıyor.

beyaz dantel etek modeli

Günlük kullanımlar için de son derece uygun olan dantel etekler aslında özel gece ve davetlerin ya da şık bir akşam yemeğinin de kurtarıcısı olabiliyor. Çünkü aniden programlanmış şık bir akşam yemeğinde son derece şık görünmek istiyorsunuz ve ne giyeceğiniz konusunda da pek bir fikriniz yok. Güzel ve şık bir dantel etek üzerine şık bir bluz ya da şifon gömlek altına da güzel topuklu ayakkabılarınızla tamamladığınız kombininiz sizi o gece bir anda yıldıza dönüştürebilir.

beyaz dantel kalem etek

Dantel, kısa bir süre önce hayatımıza girdi ve çok fazla sevildi. Dantel elbiseler, dantel etekler, dantel bluzlar hepsi de fazlasıyla tercih edildi. Bu sezon ve önümüzdeki sezon hatta diğer sezonlarda da dantel son derece trend olacağa benziyor.

Bu sezonun modası olan dantel eteklerde renk ise genelde her zaman tercih edilen siyah dantel etekler. Siyah dantel eteklerin yanında beyaz dantel etekler de çok fazla popüler. Ancak siyah ve beyazın beraberinde mavi, pembe ve diğer renkler de son derece trend.

Dantel etek kombinleri

Dantel etek uzun

Etek modasında boy ise bu sezon çok çeşitli. Herkes kendi tarzına göre rahatlıkla giyinebilir. İsteyen uzun etekler, isteyen kısa etekler ve isteyen de diz hizasında etekler rahatlıkla kullanabilirler. Ancak dantel etek uzun modeller günlük olarak kullanılacaksa altına daha spor sandaletlerle ya da spor ayakkabılarla, üstüne de aynı şekilde salaş tişörtlerle kombinlenmesi daha doğru olur.

Dantel etek uzun gothic tarzda dantel etek modeli

Dantel etek kombinleri

Dantel bir miktar abiyeyi andırdığı için tasarımcılar dantel etek modellerinde oynamalar yaparak günlük hayatta da rahatlıkla ve sıklıkla kullanılabilecek hale getirmişlerdir. Tasarlanan bu dantel etekleri günlük hayatta çok rahat bir şekilde kullanabilir ve modaya uygun giyinme şansı yakalayabilirsiniz.

siyah kalem dantel etek modeli transparan dantel etek

Bu nedenle dantel etek kombinleri eteğinizi nereye giyeceğinize göre değişir. Şık bir akşam yemeği için bambaşka bir kombin yapmanız önerilirken, günlük bir kullanım için tercih edecekseniz bambaşka bir kombin ile dantel eteğinizi tamamlamanız gerekir. Dantel eteklerinizi giyerken üzerine spor bir badi ile ya da spor tarzda bir bluz ile altına şık sandaletlerle giyerseniz günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak, gece özel bir yemekte giymek istiyorsanız üzerine şık bir gömlekle ve altına şık bir topuklu ayakkabı ile birlikte geceleri de rahatlıkla giyebilirsiniz.

Dantel etekleri beraberinde değerlendireceğiniz diğer aksesuarlarınızla gece ya da gündüz günlük kullanımlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.