Snapchat’ten Takip Edebileceğiniz Ünlüler

Son günlerde sosyal medya ve özellikle de Snapchat oldukça popüler. Peki Snapchat’ten takip edebileceğiniz ünlüler kimler hiç fikriniz var mı? Ünlülerin ne yaptıkları, ne yedikleri, ne giydikleri, nereleri gezdikleri hep bir merak konusu olmuştur. İşte bu program sayesinde aslında ünlülerin bu özel yaşamları hakkında daha derin bilgilere ulaşma şansı yakalıyorsunuz. Peki nedir bu snapchat? Anlık fotoğraf paylaşımı yapabildiğiniz, kısa ( 10 saniyelik ) videolar yükleyebildiğiniz son günlerin en popüler programlarından biri.

Snapchat'ten Takip Edebileceğiniz Ünlüler

Tıpkı diğer programlar gibi instagram ve facebook gibi Snapchatte çok beğenildi ve çok popüler oldu. Peki Snapchat kullanan ünlüler kimler biliyor musunuz? Aslında bir çok kullanıcı bu soruyu soruyor birbirine. Çünkü dediğimiz gibi her yerde ve her koşulda olduğu gibi gencinden, yaşlısına herkes tarafından ünlüleri her daim yakın markaj altında tutulmak isteniyor.

Snapchat kullanan ünlüler

Hayranları ile daha içli dışlı olmak isteyen ünlüler bu tarz sosyal platformlarda sıklıkla boy gösteriyorlar. Hatta bazı ünlüler bu programlar sayesinde kendisi ile iletişim kurmaya çalışan hayranları ile birebir muhabbete bile girebiliyor. Magazinde bunun örneği oldukça fazla. Aynı şekilde Snapchatte de attığınız bir Snape cevap bile alabilirsiniz.

Özellikle Snapchat dünyasında popüler olan ve hayranlarına cevap veren ve aktif kullanan ünlüleri araştırdık ve burada sizlerle paylaşmaya karar verdik. Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan bu ünlüleri siz de takip etmek ve yakından izlemek isteyebilirsiniz.

ünlülerin Snapchat paylaşımları

Sansasyonlu hayatları, sürekli değişen aşk hayatları, bitmek bilmeyen keyif dolu tatilleri ve özellikle de ne giydikleri hep olay olmuştur ünlülerin. Önceleri dergi, gazete ve televizyonların magazin programları ile takip edilen ünlüler artık gelişen teknoloji sayesinde her an akıllı telefonlarla takip edilebiliyor. Elbette bu takipten hoşlanan ünlüler bu programları tercih ediyor ve elbette bu durum en çok onların hayranlarını mutlu ediyor.

Eskiden olan o ünlüye asla ulaşamama durumu artık çok da ilgi çekici olmuyor. Sosyal medya sayesinde dünyanın diğer ucunda yaşayan bir ünlü ile bir anda iletişim kurabiliyorsunuz. Ancak bu durum sadece ünlü hayranlarına yaramıyor. Ünlüler de bu durumdan son derece hoşnutlar. Albümlerini bile bu programlar sayesinde tanıtıyorlar. Magazinde haklarında çıkan yanlış haberleri buradan düzeltebiliyorlar. Kısacası bir çok basın programlarını buralardan yönetiyorlar. İşte ünlülerin Snapchat paylaşımları ve Snapchat kullanan ünlü isimler.

KIM KARDASHIAN – KIMKARDASHIAN

KIM KARDASHIANın snapcaht paylaşımları

KYLIE JENNER -KYLIZZLEMYNIZZL

KYLIE JENNER - ünlülerin snapcaht paylaşımları

BRODY JENNER – NEXTJENNERATION

BRODY JENNER ın snapchat paylaşımları

RIHANNA – RIHANNA

rihannanın snapchat paylaşımları

GIGI HADID – DOUBLEGIFORCE

GIGI HADID in snapcaht adresi

JARED LETO – JAREDLETO

JARED LETOnun snapchat adresi

ZAYN MALIK – ZAYN

ZAYN MALIK

JUSTIN BIEBER -RICKTHESIZZLER

JUSTIN BIEBERin snapcaht adresi

DEMI LOVATO – THEDDLOVATO

DEMI LOVATO snapchat

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY -ROSIEHW

ROSIE HUNTINGTONın paylaşımları

KYLIE JENNER -KYLIZZLEMYNIZZL

KYLIE JENNER - ünlülerin snapcaht paylaşımları

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.