Diz Üstü Çorap Kombinleri

Diz altı çorap modelleri

Bu sezon özellikle bacağa yapışan tarzda çizmelerin çok trend olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak bu tarz çizmelerden hoşlanmayanlar çok güzel diz üstü çorap kombinleri yaparak harika bir tarz yaratabilirler. Moda dünyasında şuan fırtına gibi esen bu çoraplar özellikle mini eteklerle, elbiselerle ve şortlarla inanılmaz uyumlu duruyorlar. Eğer farklı ve şık bir kombin yapmak istiyorsanız bu çorapları kesinlikle değerlendirin derim.

Diz üstü çorap kombinleri

Bu kış mini etek modası adeta her yerde. Vitrinlerde bir çok mini etek modeli görme şansı yakalayabilirsiniz. Özellikle deri ve süet mini etekler oldukça popüler. Siz de eğer etek giymeyi sevenlerdenseniz özellikle deri ve süet etek modelleri ile beraber diz üstü çorap modellerini değerlendirmenizi öneririm. Kombinlenmesi oldukça kolaydır bu çorapların. Çorap deyip geçmeyin gerçekten bir anda bambaşka bir havaya sokuyor ve son derece iyi bir tarz yaratmanızı sağlıyor.

diz üstü çorap ve elbise kombini

Siyah diz üstü çorap modelleri

Diz üstü çoraplar hem trend oluşu hem de bambaşka bir hava yaratması nedeni ile önerdiğim aksesuarlardan biri. Ancak bu çorapları giyerken elbette bazı detayları atlamazsanız sonuç çok daha güzel olacaktır. Öncelikle çok uzun boylu değilseniz siyah diz üstü çorap modellerini tercih etmenizi öneririm. Böylece bacak boyunuz gereksiz yere bölünmez. Hatta siyah etek, siyah bot ve siyah diz üstü kombin üçlemesi yapın. Sonuç harika olacaktır.

Diz altı çorap kombinleri

Diz üstü çorap yerine diz altı çorap kombinlerini de kesinlikle değerlendirebilirsiniz. Bu çoraplar genelde çok mini eteklerle, elbiselerle ve şortlarla tercih edilir. Genelde en çok gömlek elbise ya da kazak elbiselerle kullanılır. Oldukça uyumlu ve şık bir hava yaratır.

diz altı çorap komnbinleri

Diz üstü çoraplarla ayakkabı kombinleri

Eğer tercihiniz diz altı ya da diz üstü çorap kombini yapmaksa en çok dikkat edeceğiniz husus kullanacağınız ayakkabınızdır. Tercih edeceğiniz ayakkabı kesinlikle bacak boyunuzu kesmemeli. Bunu nasıl sağlarsınız? Uzun çizmelerden ve yarım botlardan uzak durarak. Çünkü giydiğiniz ayakkabının bilekten yukarı doğru boyu ne kadar uzarsa sizin boyunuz bir o kadar kısalır. Bu çoraplarla önerilen ayakkabılar genelde bilekte biten kalın topuk ayakkabılardır. En güzel diz üstü çorap kombinleri için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir