2017 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

2017 yaz modası bayan

Yaz geliyor peki siz yaza hazır mısınız? 2017 ilkbahar yaz elbise modelleri bu yaz oldukça şık ve oldukça tarz. Yaz ve bahar aylarında en çok tercih edilen kıyafetlerin başını kesinlikle elbiseler çeker. Bu sezon zaten birbirinden farklı ve birbirinden şık elbiseler tüm mağazaların vitrinlerini süsleyecek. Gelelim bu sezonun öne çıkan en trend elbise modellerine.

2017 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Aslında 2017 yaz modası bayan dediğimizde karşımıza daha çok yazın o güzel ruhuna yakışan renkli ve cıvıl cıvıl elbiseler çıkıyor. Çünkü yaz demek özgürlük demek ve aslında kıyafet anlamında da biraz elbise demek. Ama elbette en doğru modeli seçmek şartı ile.

2017 ilkbahar yaz sezonunun en güzel elbiseleri

2017 yazının en güzel elbise modelleri

Gelelim 2017 yazının en güzel elbise modellerine. Aslında karşımıza ilk çıkan model tahmin ettiğiniz üzere çiçekli elbise modelleri oluyor. Çiçekli elbise modelleri bu yaz her yerde olacak. Çünkü yazın o enerjik ruhuna son derece uygun olan çiçek desenleri bu yaz aklınıza gelebilecek her yerde. Elbette elbiselerde de çiçek açmadan olmaz.

çiçekli elbise modeli

Belden korse tarzı kemerli elbiseler

Modayı takip edenler bilirler, bu sezon kış sonunda özellikle elbiselerin ve uzun bluzların beline takmak için korse tarzı kalın kemerler çok modaydı. Adeta korseyi andıran bu kemerler ya da aksesuarlar 2017 yazında da tam gaz moda haberiniz olsun. Bol bir elbisenin beline bunu taktığınızda aynı zamanda hatlarınızı da ortaya çıkararak belinizin daha ince görünmesini sağlıyorsunuz. Elbette en yeni trendlere de uymuş oluyorsunuz.

Renkli elbiseler

Daha önceki yazılarımı okuduysanız bu yaz özellikle renk cümbüşü yaşayacağımız bir yaz olduğunu biliyorsunuzdur. Özellikle 2017 ilkbahar yaz sezonunun en güzel elbiseleri içinde canlı renk elbise modellerinin ilk sıralarda olduğunu göreceksiniz. Pembeler, sarılar, maviler, morlar, yeşiller. Hangisi size daha yakın bir renkse onu seçin.

2017 yazının en güzel elbise modelleri

Fırfırlı elbise modelleri

Fırfırlar bu yaz geri döndü. İster etek ucu fırfır olsun, ister omuz kısmında fırfır olsun ama herhangi bir yerinde illaki bir fırfır olsun.

göğüs dekolteli elbise modeli

Omuz dekolteli elbise modelleri

Bu sezonun bir diğer günlük elbise modelleri içinde trend diyebileceğimiz model ise omuz dekolteli elbiseler oluyor.

Denim elbise modelleri

Denim elbise modellerini sever misiniz? Eğer cevabınız evetse bu yaz denim elbiseler de son derece popüler. Yalnız bu elbiseleri giyerken özellikle dikkat etmeniz gereken husus, denim elbiseleri mümkün olduğunca kot ceketlerle kombinlemeyin.

Tek omuz askılı elbise modelleri

Hatırlarsanız belki bir kaç sezon önce tek omuz askılı elbiseler her yerdeydi ve çok da modaydı. Bu trend geri döndü desek. Mutlu mu olursunuz rahatsız mı? Ne olursunuz bilemem ama bu trend bu yaz çok moda.

Püskül detaylı elbiseler

Bohem tarzını seviyor musunuz? İşte size bir fırsat genelde bohem tarzına en yakın elbiseler işte bu elbiseler. Püskül detayları olan günlük elbise modelleri bu yazın trendleri arasında yer alıyor.

2017 yaz modası bayan

bol kesim elbise modeli

en tarz elbise modeleri

kombinezon tarzı elbis modeli

yazlık elbise modeli

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.