Mürdüm Rengi Ruj modelleri

Mürdüm rengi makyaj modası

Son günlerde makyajda koyu renkler çok moda olmaya başladı. Bir dönem pembelerin hakim olduğu dudaklar şimdilerde yerini koyu bordolara ve mürdüm rengi ruj modellerine bıraktı. Aslında çok da iyi oldu. Çünkü mürdüm rengi rujlar gerçekten doğru uygulandığında son derece güzel ve son derece şık bir hava yaratıyor. Özellikle beyaz bir yüzde patlama yaparak harika bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.

Mürdüm Rengi Ruj modelleri

Eğer koyu renk makyajı seviyorsanız ve adeta siyaha bakan kopkoyu rujları siz de çekici buluyorsanız çok şanslısınız. Çünkü mürdüm rengi makyaj modası bu sezon hiç olmadığı kadar trend. Bu tarz koyu ton makyajların akşam yapılmsı gerektiği gibi yanlış bir düşünce vardır toplumda. Kesinlikle bu son derece yanlış bir tutumdur. Çünkü bu makyaj türü hem gündüz hem de gece rahatlıkla yapabileceğiniz bir türdür. Sezonun en trend makyaj modasına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

bordo-ruj-modası-Oxblood-ruj-modası

Mürdüm rengi nasıl elde edilir?

Sevgili moda bağımlıları günlük hayatınızda da sıklıkla makyaj yapan biriyseniz makyaj modasını takip eden birisiniz demektir. Sadece hafta sonları makyaj yapanlar ise haftada bir ya da iki gün makyaj yaptıkları için çok daha özenli olurlar. Ancak bu makyajı yapmak biraz beceri isteyebilir. Çünkü bu denli koyu renk bir rujun özenli sürülmesi ve kesinlikle doğru tonlarla beraber kullanılması önerilir. Eğer bu konuda mürdüm rengi makyaj örnekleri arıyorsanız galerimizi gezmenizi ve bu konuda bilgi sahibi edinmenizi öneririm. Mürdüm rengi ruj bazı renklerin beraber uygulanarak kullanılmasından elde edilir gibi bir konuşma vardır etrafta.

koy renk ruj modası

Mürdüm rengi ruj markaları

Aslında evet bir kaç rengi beraber kullanarak bu rengi elde edebilirsiniz. Ancak buna gerek yok. Çünkü mürdüm rengi ruj markalarına piyasada bolca denk gelirsiniz. Size önerim ise kesinlikle boyner gibi ya da benzer çok katlı bir mağazaya gidip mürdüm rengi ruju denemeniz. Her markanınki farklılık gösteriyor ve kalıcılığı da değişkenlik gösterebiliyor. Asla denemeden almayın.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir