2014 Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Kız çocuk ayakkabı modası da tıpkı yetişkinlerin ayakkabı modasında olduğu gibi sürekli değişen bir trende sahiptir. Kız çocukları için bot modelleri ya da çizme modelleri her kış daha da canlanarak ve renklenerek vitrinleri süsler.

Çizme ya da bot kış ayının tercih edilen ayakkabı çeşitlerinden olsa da daha kibar ve şık duruşu ile kış aylarında çizme, bot giymektense kışlık ayakkabılar giymeyi bazı insanlar daha fazla tercih ederler. İşte çocuklar içinde bu durum aynıdır. 2014 kışında kız çocukları için kışlık ayakkabı modelleri oldukça süslü ve oldukça kibar görüntüleri ile dikkat çekiyor.

2014 kışının en trend kız çocuk ayakkabı modelleri arasında kız çocukları için zımbalı çizmelerden tutun da gene kız çocukları için yağmur botlarına kadar pek çok çeşit vardır. Bu kış küklü kıyafetlerin ne kadar trend olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bundan ötürü kürklü kız çocuk çizmelerini özellikle tercih etmenizi öneririz.

Bunun yanında doralı çizmeler ya da doralı ayakkabılar hello kittili ayakkabılar da ve bunun gibi çizgi film kahramanlarından oluşan ayakkabılar son derece trend.

2014 kız çocuk ayakkabı modelleri

en şık kız çocuk ayakkabı modelleri

en şık kız çocuk çizme modelleri

en trend kız çocuk ayakkabı modelleri

kız çocuk çizme modeli

kürklü kız çocuk çizme modeli

mini mouseli spor ayakkabı

siyah kız çocuk ayakkabı modeli

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.