Sokak Stilinde Khloe Kardashian Tarzı

Sokak Stilinde Khloe Kardashian Tarzı

Dünya kadınları yeni trend öncüsü olarak kendilerine Khloe Kardashian tarzını benimsediler. Dünyanın pek çok yerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Khloe neredeyse tüm kadınlar tarafından taklit edilir hale geldi. İşte Khloe Kardashianın en çok taklit edilen stillerinden bazıları.

Desenli jean pantolonlar

Bir moda öncüsü olan Khloe desenli jeanleri ile sık sık ortalıkta boy gösterdi. Beyaz tişörtle kombinlenen desenli jeanler aslında oldukça güzel bir kıyafet türü.

desenli jean pantolon

Neon renk elbiseler

Neon renk yaz aylarının olmazsa olmazlarından. Khloe’de pek çok yerde çeşit çeşit neon renk elbiseleri ile boy gösterdi ve bu elbetteki onu takip eden kadınların dikkatinden kaçmadı. Tüm dünyada neon elbiseler çok trend oldu.

neon renk elbise

Kot şortlar

Bele bağlanan bir gömlek, üzerine giyilen beyaz bir tişört, altına giyilen bir kot şort ve ayakkabı olarak da bot. Ne kadar güzel bir kombin değil mi? Bu Khloe’nin en sık kullandığı sokak stili. Ama artık tüm dünya kadınlarının tercih ettiği sokak stili oldu.

en güzel sokak stili

Siyah skinny jean

Baştan aşağı siyah giyinmek çoğu zaman oldukça doğru bir karardır. Siyah bir skinny üzerine siyah bir tişört ve altına şık topuklu bir ayakkabı ile harika bir kombin oluşturulabilir.

siyah skinny pantolon

Uzun elbiseler

Khloe en çok da desenli ve uzun elbiseleri ile görüntülendi. Pek çok kadın da uzun elbiseye karşı ilgi göstermeye başladı. Özellikle yaz aylarında tercih edilen uzun elbiseler Khloe’nin de desteği ile daha bir popüler oldu.

ünlülerin sokak stilleri

Beyaz skinny pantolon

Baştan aşağı siyah giyinen seksi kadın Khloe’yi bir anda baştan aşağı bembeyaz giyinmiş bir şekilde görebilirsiniz. Baştan aşağı bembeyaz olan kıyafetini siyah bir çanta ile tamamlayan Khloe farklı ama güzel bir tarzı kadınlara göstermiş oldu.

Khloe'nin sokak stili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.