2017 – 2018 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

2018 kış çanta modelleri

Çanta ve ayakkabılar kadınların en önemli aksesuarlarıdır. 2017 – 2018 sonbahar kış çanta modelleri arasında bu sezon birbirinden farklı modeller dikkatimizi çekiyor. Dünyaca ünlü markaların tasarımları arasında hem çok güzel, hem çok dikkat çekici hem de eleştirilecek modeller çok fazla.

2017 - 2018 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

Zincir askılı çanta modelleri

Bir kaç sezondur moda olan zincir askılı çanta modelleri bu sezonun da trend çanta modelleri arasında yer alıyor. 2018 sonbahar kış çanta modelleri arasında özellikle zincir askılı modeller çok moda.

Zincir askılı çanta modelleri

Bel çantası modelleri

Bu kış özellikle dünyaca ünlü bir çok markanın tasarımları arasında en dikkat çekici model bel çantaları oluyor. Özellikle ünlü yıldızların gözbebeği oldu bu çantalar. Eskiden çok kullanılan ve kullanımı da çok kolay olan bu çantalar başta Gucci markası olmak üzere bir çok markanın tasarımları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

bel çantası modeli

Çiçekli çanta modelleri

2018 kışı adeta çiçeklerin kışı oluyor. Çünkü çiçek desenli kıyafetler, ayakkabılar ve çantalar adeta her yerde. 2018 kış çanta modelleri arasında çiçekli çanta modelleri çok trend.

çiçekli çanta modeli

El çantası modelleri

Şıklık denilince bizim aklımıza ilk bu çantalar geliyor. İster omzunuza asın, ister elinizde taşıyın. Her şekilde oldukça şıklık katar bu çantalar. Ama en çok elinizi geçirip tuttuğunuz el çantaları özellikle bu sezon oldukça moda.

el çantası modeli

Bohem çanta modelleri

Bohem desenleri de gene bu kış her yerde. Bohem kıyafetlerin çok trend olacağı bir kışa giriyoruz. Bu nedenle bohem tarzı çantaları da çok göreceğiz mağazalarda.

2018 kış çanta modelleri

Hasır çanta modelleri

Geçtiğimiz yaz hasır çanta modelleri oldukça popülerdi. Bu trend kışa da sıçrıyor. Bu kış alışık olmadığımız bir trend olan hasır çantaları yağmurlu ve karlı havalarda görmeye hazır olsak iyi olacak sanki.

2018 kışının en trend çanta modelleri

Metal tokalı çanta modelleri

Metal aksesuarlar bir kesim tarafında çok sevilirken, bir kesim tarafından pek de sevilmez. Ancak sevilse de sevilmese de bu kış metal tokalı ve aksesuarlı çantalar çok trend. Hatta bir çok ünlü marka metal halkalı çanta modelleri tasarlayarak birbirinden güzel çantalar tasarlamış.

2018 kış çanta trendleri

2018 sonbahar kış çanta modelleri

Puzzle çanta modelleri

Puzzle tarzı çanta modelleri illa ki karşınıza çıkmış ve sizi biraz şaşırtmıştır. Bu tarz çantalar da aynı şekilde bu sezonun öne çıkan en trend çanta modelleri arasında yer alıyor. Yani anlayacağınız en trend çanta modelleri arasında puzzle tarzı çantalar ilk sıralarda yer alıyor.

Puzzle çanta modeli - 2018 çanta modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.