Ten Rengine Göre Ruj Rengi

Ten rengine uygun doğru ruj nasıl seçilir?

Makyaj oldukça ince biz çizgidir sevgili moda bağımlıları. Doğru bir makyaj sizi sanat eserine çevirirken yanlış bir makyaj ise sizi tarihi esere çevirebilir. Bu nedenle ten rengine göre ruj rengi ve ten rengine uygun her türlü makyaj konusu son derece önemlidir. Herkesin bir ten rengi, bir saç rengi, bir tarzı vardır. Bu nedenle renklerinizle ve tarzınızla uyumlu makyajı yapmanız altın kuraldır.

Ten Rengine Göre Ruj Rengi

Gelelim ten rengine uygun doğru ruj nasıl seçilir konusuna. Öncelikle şu ten rengi asla şu renk ruju kullanmasın şeklinde ya da bu ten rengi kesinlikle bu renk ruju kullansın demek yanlış olur. Ancak bazı ten renklerinde bazı renkler çok yapay durabilir. İşte bu nedenle o renklerden uzak durmaları önerilir. Bazı ten renklerine de bazı renkler inanılmaz yakışır. İşte o renkler uyumlu olabilecek ten rengi sahiplerine önerilir. En doğru ten makyaj ve ruj rengi önerilerini galerimizi tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ten rengine göre ruj seçimi

Ten rengine göre ruj seçimi

Aslında ruj seçimi en zorudur. Allık ve fondöten renklerini bulmak çok daha kolayken sürekli değişen bir trende sahip ten rengine göre ruj seçimi çok daha zordur. Öncelikle eğer yeni bir renk ruj almayı düşünüyorsanız yanınızda fikrine güvenebildiğiniz biri ile kozmetik ürünleri satan bir mağazaya gidin. Burada önce ten renginize uygun olan renkleri biliyor olmanız lazım tabii. Bunun için önce galerimizi gezerek renginizi öğrenin. Sonrasında o rengin her marka ve her tonuna ait rujlarını isteyin. Sabırla tek tek deneyin. En doğru rengi bu sayede rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu sezonun trendi mürdüm rengi rujlara bir göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ten rengine uygun doğru ruj nasıl seçilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.