En Trend Cut Out Bot Modelleri

Cut out bot modelleri

Geçen kış cut out botlar sezonun en popüler ayakkabı modellerinin başını çekti. En trend cut out bot modelleri adeta tüm vitrinleri süsledi. Galiba bu botlar çok sevildi. Çünkü bu sezonda da bu değişik ve güzel botlar oldukça trend. Bu sezon daha bir güzelleşip, daha bir çeşitlenip döndü bu güzel botlar. Sokak modasına ciddi anlamda yakıştığını söyleyebilirim.

En Trend Cut Out Bot Modelleri

Genelde cut out bot modelleri yanları açık ve şık kemer tasarımları ile süslenir şekilde tasarlandı. Renk olarak ise kahvelerden, siyahlara, bordolara ve daha pek çok rengi rahatlıkla bulmanız mümkün. Eğer topuklu botları seviyorsanız cut out botlar sizi tam tatmin etmeyebilir. Çünkü bu botlar genelde düz taban tasarlanıyor. Ancak düz taban olması kullanımını da oldukça kolaylaştırıyor. Özellikle bu botları mini eteklerle ve jeanlarle deneyin. Sonuç oldukça şık oluyor.

kalın topuklu cut out bot modeli

Cut out bot kombinleri

Gene de ben topuksuz bir ayakkabı asla giymem diyenler için hafif topuklu ve kalın tabanlı cut out botlar da var. Bunlar da özellikle dar jeanlerle oldukça şık duruyor. Bu arada cut out kombinleri için galerimizi gezebilirsiniz. Bir kesim bu botların en büyük özelliği olan yanlardaki pencerelerinden adeta nefret etti. Ancak bu pencereler bu botlara ayrı bir hava ve fark kattı. Botların bu denli popüler olmasının nedeni de bu pencerelere bağlanıyor. Eğer motorcu bot modellerinden hoşlanıyorsanız buraya tıklayıp modelleri ve kombinleri inceleyebilirsiniz.

2016 ayakkabı modelleri

Bu sezon bağcıklılar biliyorsunuzdur çok moda. Özellikle önden bağcıklı postalımsı botlar sezonun adeta yıldızı. Ancak bunun yanında fermuarlılar da son derece moda. Elbette en favori modeller arasında bol kemerli olanlar ilk sırada. Bu botlar hem dar paça kotlarla, hem eteklerle hem de taytlarla çok güzel kombinlenebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.