Adil Işık Elbise Modelleri

Adl cengiz abazoğlu abiye modelleri ülkede bir çok kadın tarafından çok beğenildi ve benimsendi. Kendine has tarzı ve farklı tasarımları ile dikkat çeken adil ışık elbise modelleri moda dünyasında popüler bir marka olmayı başardı.

Adil Işık Elbise Modelleri

Mercedes benz moda haftasında adl cengiz abazoğlu defilesi ile görücüye çıktı ve çok da beğenildi. Marka her tarza göre kıyafetler tasarlamakta. İsteyen kısa abiye elbiseleri tercih ederken isteyen de uzun abiye elbiseleri tercih ediyor. Markada ayrıca büyük beden abiye elbiseler de yer almakta. Ancak adil ışık elbise modelleri genelde şık, farklı ve trend modellerden oluşuyor.

adil ışık siyah elbise modeli

Dantel abiye elbiseler ise markada oldukça büyük bir yere sahip. Sadece dantel değil, payetli modeller, satenler ve son derece kaliteli kumaşlardan yapılan elbiseler. Bunun yanında marka sadece abiye modasında değil, günlük kıyafetlerde de oldukça şık ve trend modeller tasarlıyor. Elbiseler gerçekten son derece şık ve farklı. Modeller arasında günlük hayatta her ortama rahatlıkla giyebileceğiniz modeller çok fazla.

adil ışık abiye elbise modeli

Bunun yanında sadece elbise ağırlıklı değil markanın koleksiyonu. Çok güzel etekler ve bluzlar da bulabilirsiniz. Adil ışık markası bildiğiniz gibi iki bölüme ayırıyor koleksiyonunu. Bir parçasını gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve trend modellere ayırıyor. Ancak bu modellerin çok da sıradan ve çok da spor modeller olduğunu söyleyemeyeceğim. Gene şık ve cool bir tarzı var bu modellerin de. Diğer koleksiyon ise ünlü bir modacı tarafından hazırlanan daha çok abiye ve klasik tarzın hakim olduğu modellerden oluşuyor. Ayrıca markanın büyük beden koleksiyonu da var. Burada tasarladığı büyük beden modeller ise daha çok hem şık hem de güzel görünmek isteyen büyük beden kadınların yüzünü güldürüyor. Adil ışık elbise örneklerini sayfamızda görebilirsiniz.

abiye elbise modeli

adil ışık abiye elbise modeli

adl cengiz abazoğlu abiye elbiseler

cengiz abazoğlu abiye elbise

siyah tül detaylı abiye elbise

cengiz abazoğlu adil ışık abiye elbise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.