Dore Payetli Elbise Modelleri

Özel gecelerde, davetlerde, düğün ve kokteyllerde dore payetli elbise modelleri en çok tercih edilen abiye elbiselerden biridir. Oldukça şık ve göz alıcı görünmenizi sağlayan bu elbiseler aynı zamanda sezonun da trendleri arasında yer aldığı için çok tercih edilen modellerdendir. İster uzun olsun, ister kısa, ister straplez, ister balık modeli olsun her biri de popüler olan ve tercih edilen modellerdir.

Dore Payetli Elbise Modelleri

Bu tip elbiseleri kombinlemek ancak bir miktar dikkat ve özen ister. Eğer dore payetli abiye elbise modelleri ilginizi çekiyor ve bu tarz bir elbise giymeyi düşünüyorsanız bilmeniz gereken bazı küçük önemli detaylar vardır. Öncelikle payetli elbiseler parlak bir görünüme sahip oldukları için etrafa yeterli ışıltıyı verme gücüne sahiptirler. Bu nedenle payetli bir elbise ile altına giyeceğiniz ayakkabınız ve çantanız parlak ya da pırıltılı olmamalıdır.

Payetli bir elbise ile beraber kullanılan diğer iddialı parçalar sizi rüküş ve basit gösterir. Bu nedenle çanta ve ayakkabı seçiminiz kesinlikle sade ama şık olmalıdır. Payetli elbiselerde diğer bir dikkat etmeniz gereken husus ise sizi şişman gösterebilir. Çünkü payet, elbiseye belli bir hacim verir. Bu nedenle elbisenizin içine hafif bir korse giyerseniz bu açığı kapatırsınız.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.