2017 İlkbahar Yaz Renkleri

2017 – 2018 Trendleri

Sevgili moda bağımlıları 2017 ilkbahar yaz renkleri oldukça canlı ve o sıcacık bahar ile yaz aylarının ruhuna kesinlikle uygun renkler. Alternatifin de çok olduğu bir yaz dönemi bizi bekliyor. Çünkü bu yaz bir sürü renk seçeneğimiz olacak. Neredeyse bir çok rengin vitrinlerde kendini göstereceğini net bir şekilde söyleyebilirim. Burada sadece kendiniz için uygun olan renkleri seçip onları giymeniz yeterli olacaktır.

2017 İlkbahar Yaz Renkleri

Hem bu yazın renklerini hem de 2017 – 2018 trendlerini anlatmaya çalışacağım bu yazımda. Çünkü bizi oldukça renkli ve çok güzel bir sezon bekliyor. Modadan geri kalmak olmaz elbette. O yüzden hem trendleri bilmek gerekir, hem de renkleri bilmek gerekir.

2017 - 2018 Trendleri

Özellikle 2017 yaz modası bayan denilince karşımıza bol çeşidin hakim olduğu bir koleksiyon geliyor. Bunlar içinde fırfırlar, payetler, çiçekler, büyük sloganlar, büstiyer ve daha çok fazlası var. Ama önce bu yazın trend renklerini bir inceleyelim.

2017 yaz modası bayan

Açık sarı modası

Hiç şüphesiz bu yazın en trend rengi açık sarı oluyor. Geçen yaz da aslında sarının tonları modaydı ama küçük bir farkla. Ton farkı ile. Bu yaz ise tamamen güneş gibi açık sarının hakim olacağı bir yaz olacak. O sıcacık yaz mevsiminin ruhuna ne kadar da yakışacak bu renk.

2017 - 2018 trendleri - sarı elbise modeli

2017 yazında mavi modası

Maviyi sever misiniz? Şahsen ben çok severim. Mavinin her tonunun özellikle de denim tonunun çok moda olacağını söyleyebiliriz. Eğer seviyorsanız denim elbiseler bu yaz çok moda olacak bilginiz olsun.

2017 renk trendleri - mavi elbise modeli

Mavinin diğer tonu lacivert mavisi

Koyu maviden hoşlananlardansanız size lacivertin bu yaz çok moda olacağını söylemek isterim. Son derece güzel bir renk olan ve kombinlenmesi de oldukça kolay olan laciverti bu yaz kullanmayı sakın ihmal etmeyin.

lacivert elbise modeli

Aqua mavi modası

Yaz denilince aklıma ilk gelen renktir aqua mavisi. Yazın o deniz mevsiminin adeta geleceğini müjdeleyen haline çok yakışır bu renk ve tam bir tropik renktir. Bohem ve tropik. Yaza özellikle de bahara çok yakıştırırım bu rengi. Zaten aqua mavisi olmadan yaz olmaz diyenlerdenim. Bu yüzden bu yaz trend renklerinden çok memnunun. Aqua mavisi 2017 yazında çok ama çok popüler.

Aqua mavisi elbise modeli

2017 yazına damga vuracak olan pembe

Vitrinler değişince karşınıza sürekli olarak pembe çıkacak. Çünkü pembeler bu yaz inanılmaz moda. Her yerde ama her yerde pembe kıyafetler görmeye hazır olun. Pembe bu yaza adeta damga vurmaya hazırlanıyor.

pembe elbise modeli

Turuncunun albenisi

Bu yazın diğer bir trend renklerinden biri de turuncu oluyor. Oldukça iddialı olan bu renk bu yaz çok popüler. Nasıl kullanabilirsiniz. Turuncu şortlar tercih edebilirsiniz, ya da turuncu uçuş uçuş elbiseler emin olun yazın o güzel havasına çok yakışacaktır.

turuncu elbise modeli

Doğadan gelen yeşil tonu

Yazımın başında belirtmiştim bu yazın son derece renkli bir yaz olacağına. Hafif sarıya bakan yeşiller bu yaz oldukça trend. Özellikle Michael kors defilesinde yeşil bol miktarda kullanılmış.

yeşil elbise modeli

Leylaklar bu sezon çok moda

Bir dönem leylak ve lila tonları hatırlarsanız çok modaysı. Bu sezonda da gene leylak tonları çok popüler. 2017 renk trendleri arasında mor oldukça moda.

leylak ( lila ) elbise modeli

Metalik renkler bu yazın trend renkleri arasında

Bu yaz bir kaç sezondur çok moda olan metalik renkler gene çok popüler. Metalik renkler adeta bir siyah gibi beyaz gibi moda dünyasında kalıcı olmaya başladı sanki.

metalik renk etek

2017 – 2018 trendleri

Gelelim 2017 ile 2018 trendlerine. Bu sezon fırfırlar çok fazla moda. daha çok kollarda ve yakalarda oluşan fırfırların olduğu bluzler moda dünyasında çok sık karşımıza çıkacak.

Çiçek desenli kıyafetler ise elbette yaz ayının olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Kocaman sloganların yazıldığı ve armaların olduğu üstler ise geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da oldukça popüler.

Fileleri sever misiniz. File desenli elbiseler, hırkalar ya da üstler 2017 yazının trendleri arasında ilk sıralarda.

2017 renk trendleri

Büstiyer modasını zaten kesin duymuşsunuzdur ancak büstiyerler bu sezon bir kaç farklı şekilde kullanılıyor. Öncelikle büstiyer tarzı badilerin içine bir tişört ya da bir askılı atlet giyiyorsunuz. Bu ikili kombin şekli bu yaz gene çok trendler arasında. Diğer şekilde kullanmak istiyorsanız da hatlarınıza güveniyorsanız göbeğin göründüğü şekilde giyilen büstiyerler çok popüler. 2017 yaz modasını detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir