Burçlara Göre Hediye Önerileri

Hangi burca hangi hediye alınır?

Burçların boş bir hikaye olmadığı ve kesinlikle karakter analizinde çok doğru sonuçlar yarattığı bilinen bir gerçek. Bu konuda özellikle burçlara göre hediye önerileri bize çok soruldu ve biz de bu konuyu kaleme almaya karar verdik. Kesinlikle doğruluğundan şüphe etmemeniz gereken ve denenmiş tecrübelerle sabitlenmiş hediye önerilerini kesinlikle okumalısınız.

Burçlara Göre Hediye Önerileri

İster yeni yılda olsun, ister doğum gününde olsun, ister evlilik yıldönümünde olsun, ya da öylesine bir hediye almak istediğinizde almak istediğiniz kişinin çok daha mutlu olmasını istiyorsanız hangi burca ne hediye alınır çok iyi bilmelisiniz.

Koç burcuna hediye önerileri

İddialı olmayı sever koçlar. Kadın olsun, erkek olsun her zaman her girdikleri ortama şöyle bir süzülmek ve dikkat çekmek çok isterler. Spor şık tarzını en iyi kullanan burçlardan biri de koçlardır. Bu nedenle bir koç burcuna spor şık tarzda bir kıyafet alınabilir. Markaya da değer verdiklerini söylememize gerek yok sanırım. Sevdikleri renklerin başında ise canlı renklerdir genelde. Kırmızı ve turuncu tonları en çok koçlar sever. Koç burcu güzel kokmayı da çok sever bir koça burcuna son derece sportif ve iddialı hoş bir parfüm almanızı öneririz. Bu onu kesinlikle çok mutlu edecektir.

Boğa burcuna hediye önerileri

Çok zevkli olur boğalar, en güzel yemeği yemek, en güzel içeceği içmek, en güzel eşe sahip olmak kısacası herşeyin en iyisini isterler hep ve işin kötüsü kendilerini hep bu iyilere layık görürler. Yani ortalama bir hediye boğa burcuna olmaz bilginiz olsun. Ama çabuk mutlu olurlar, çok değer verirler kendileri için alınan bir hediyeye. Fakat eğer bir boğa burcunu tamamen mutlu etmek istiyorsanız size önerimiz öyle alalade bir hediye yerine daha seçkin bir hediye almanız. Eğer hediye alacağınız kişi erkekse ona içinde kendini rahat hissedeceği spor şık tarzda bir kıyafet alabilirsiniz. Her kıyafetinin rahat olması özel bir detaydır boğalar için. Eğer hediye alacağınız kişi bir kadınsa. Boğa kadınları kolye takmaktan çok hoşlanırlar. Ona şık bir yerden şık bir kolye alabilirsiniz. İpek şallar ve fularlar da boğaları mutlu edecektir. Ancak eğer kıyafet alacaksanız bir boğa kadınına şık ama rahat bir gömlek, bir kalem etek iyi bir seçenek olabilir. Bu burç çok çılgın insanların burcu değildir.

Hangi burca hangi hediye alınır

İkizler burcuna hediye önerileri

Sportif tarzı çok sever ikizler burcu. Rahat olsun ama şık olsun mantığı ile bakar her kıyafete. Sportif olurken şık olmayı asla ihmal etmez. Bu nedenle bir ikizler burcuna son derece şık bir spor ayakkabı alabilirsiniz. Çok mutlu olacaktır.

Yengeç burcuna hediye önerileri

Ev kuşudur bu yengeçler. Bıraksalar günlerce evlerinden çıkmadan mutlu mesut yaşarlar. Bu romantik ve ev kuşu insanlara alınacak en güzel hediye evlerine alınan bir objedir. Ev dekorasyonuna ayrı bir önem veren bu insanlara son derece şık ve tarz bir ev dekorasyonu eşyası ya da bir süs eşyası aldığınızda son derece mutlu olacak ve o hediyeyi evinde en sevdiği köşeye koyacaktır.

Aslan burcuna hediye önerileri

Koç burcu gibi son derece iddialı olan bir burçtur koçlar. Adeta kendilerine aşıktır bu burcun insanları. Bırakın onlar kendilerini deli gibi seve dursun, biz size onlara alabileceğiniz hediyeleri sıralayalım. Gösterişe bayılan aslan burcu insanına alınabilecek en güzel hediye maddi değeri yüksek gösterişli bir hediyedir. Pırlanta bir takı seti, ya da yüzük aslan burcunun çok mutlu edecektir. Eğer hediye alacağınız kişi erkekse ona son model bir cep telefonu, ya da marka bir saat aldığınızda çok mutlu olacaktır. Kısacası aslan markacı bir burçtur. Bu nedenle bir aslan burcuna öyle basit hediyeler pek sevmez. Bu burç kaliteyi ve gösterişi çok sever.

Başak burcuna hediye önerileri

Bir çok insanın ömrünü yiyen başak burcu insanları son derece detaycı ve klasiklerden uzaklaşamayan bir burçtur. Bir başağa ne alınmasından çok ne alınmamasına bakmak lazım. Çünkü başak burcunun kalıplarını asla bozamazsınız. Yani bir başağa öyle çılgın hediyeler hiç mi hiç olmaz. Tam tersine klasik ve her zaman kullanabileceği marka ve kaliteli hediyeler onları çok mutlu eder. Birbiri ile uyumlu bir tişört ve yanında şal alabilirsiniz. Ya da her zaman rahatlıkla giyebileceği son derece şık bir gömlek de bir başak burcunu kesinlikle mutlu edecektir.

kova burcu kadınına ne hediye alınır

Terazi burcuna hediye önerileri

Terazi burcu günlük hayatında son derece sade giyinir. Bu nedenle bir terazi burcuna hediye alacaksanız öyle çok gösterişli bir kıyafet almayın deriz. Ancak özel günlerinde içlerinden bambaşka biri çıkar terazi burcu insanlarının. Bir anda son derece gösterişli bir görüntüye kavuşurlar. Bu nedenle eğer özel bir günde giymesi için bir kıyafet alacaksanız gösterişli olmasına özen gösterin. Boncuklarla süslenmiş bir tişört ya da zımbalı bir kıyafet onları çok mutlu edecektir. Bu burcun en sevdiği renkler ise şeftali tonları ve pembe.

Akrep burcuna hediye önerileri

Gizemli olur akrep burcu insanları. Çözmek zordur bu burcu. Giyim tarzları da kendileri gibi farklı ve gizemlidir. Ona deri eldiven hediye edebilirsiniz. Çünkü deri kıyafetlere bayılır akrepler. Deri ceket de çok iyi bir hediye seçimi olabilir. Bir akrep burcuna son derece iddialı iç çamaşır takımı da hediye edebilirsiniz. Bu onların çok hoşuna gidecektir. Aynı zamanda iyi kokmaya da çok önem verirler. Bu nedenle akrepler parfüm almak da kesinlikle tavsiye edilen hediyelerden biri. Akreplerin en sevdikleri renk ise siyah ve bordodur.

Yay burcuna hediye önerileri

En sportmen insanlar bu burçtan çıkar. İnsanı sinir eden bir hayat enerjileri vardır hep. Bu burcun insanları için zaten yaşlanmayan insan grubu denir. Nedense hep mutludur bunlar. Bir yay burcuna hediye alırken sürekli seyahat eden bir yay burcu ile karşı karşıya olma ihtimaliniz çok yüksek. Çünkü burçlar içinde dünyayı en çok gezmek isteyen insanlar buradan çıkar. Bu nedenle yay burcuna son derece şık, kalitelli ama kesinlikle sportif bir kıyafet almalısınız. Bu kıyafeti Paris’de giyersin gibi not düşerseniz yay burcunun kalbini feth etmişsiniz demektir. Yay burcu güzel giyinmeyi çok sever. Ama giyim tarzı kesinlikle klasiklikten çok uzak ve tamamen sportiftir. Spor bir deri etek, ya da spor tarzda bir bluz onu kesinlikle çok mutlu edecektir. Akıllı saatler de iyi bir hediye seçeneği olabilir yay insanları için.

Oğlak burcuna hediye önerileri

İnsanı deli eden bir hırsları vardır. Bazen ölümüne hırs yaparlar belli konularda. Asla onların hırsları ile yarışa kalkışmayın ezip geçerler. İş kolik olur bu burcun insanı. Genelde en iyi iş kadınları ve iş adamları oğlakların arasından çıkar. Bu nedenle hediye alacağınız kişinin bir işkolik olduğunu unutmadan bir hediye seçmenizde fayda var. Ona ofis eşyaları ile ilgili bir hediye alabilirsiniz. Bu hediye çok mutlu edecektir oğlak burcu insanını. Ancak en önemli detay oğla burcu asla uçuk kaçık şeyleri sevmez. Alacağınız hediyenin klasiklikten uzaklaşmamasına dikkat edin. Diğer bir hediye önerimiz ise şık ve marka bir güneş gözlüğü olabilir.

Kova burcuna hediye önerileri

Burçları anlatırken gelen maillerde bana en çok kova burcu kadınına ne hediye alınır sorusu geldi hep. Kova zordur çünkü. Ne alsam mutlu olur dedirtecek şekilde kafa karıştıran bir yapısı vardır. Ancak kovalar çok klasik insanlar değillerdir. Ruhlarında hep bir çılgınlık vardır. Her ortama en kolay uyum sağlayan burçlardandır kendileri. Bir kova burcunu mutlu etmek istiyorsanız size önerimiz ona son model bir tablet ya da cep telefonu alabilirsiniz. Maddi değeri yüksek olan hediyelere bayılırlar. Eğer kıyafet almayı tercih ediyorsanız da son derece spor bir kombin hediye edebilirsiniz.

Balık burcuna hediye önerileri

Dokunsanız her an ağlayacakmış gibi görünen bu duygusal insanlara gelecek olursak tahmin ettiğiniz gibi klasik ve romantik hediyelere bayılırlar. Siz siz olsun ne alırsanız alın içine ruhunuzu katmayı unutmayın. Bir balık burcu insanına saten bir gömlek alabilirsiniz. Bayılırlar satene. Satenin yanında ipek de sevdikleri bir kumaş türüdür. İpek bir bluz ya da gömlek de gene balık burcunu çok mutlu edecektir. Parfüm sıkmayı da çok sever bu burcun insanı. Balık burcuna parfüm alacaksanız şekerimsi kokuları tercih edin. Şekerimsi kokuları daha fazla severler. Ayakkabı da alabilirsiniz. Ancak balıklar genelde rahat ve spor tarzda giyinmeyi çok severler. Bu nedenle bir balık burcuna şık ve marka spor ayakkabı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.