2017 – 2018 Sonbahar Kış Trendleri

2017 – 2018 moda trendleri

Sevgili moda bağımlıları işte en merak edilen konulardan biri olan 2017 – 2018 sonbahar kış trendleri en güncel hali ile bloğumuzda. Açıkçası özellikle 2018 kışının çok renkli ve çok farklı bir modaya sahip olacağını söyleyebiliriz. Çünkü bu sonbahar ve kış aylarında bizi bol canlı renkler, çiçekler, tüyler, yünler karşılayacak. Çiçekleri ve canlı renkleri genelde yaz aylarında görmeye alışığız değil mi? Ama 2018 kışı bu geleneği bozacak gibi görünüyor.

2017 - 2018 Sonbahar Kış Trendleri

Çiçek desenli kıyafetler

Genelde yazın görmeye alışık olduğumuz çiçek desenli kıyafetler 2017 – 2018 moda trendleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde çiçek desenleri çok fazla kullanıldı. Elbiselerde, eteklerde, ayakkabılarda kısaca her yerde bu kış çiçekler çok popüler.

Ekoseli kıyafetler

Ekoseler ise bir çoğumuzun sevdiği bir desendir. 2018 kış trendleri arasında ise ekoseler oldukça popüler. Özellikle ekose desenli etekler ve elbiseler fazlasıyla karşımıza çıkacak.

2017 - 2018 moda trendleri

Fitilli kadife pantolon modeli

Kadife olmadan bir kış olur mu hiç. Elbette olmaz. Kış denilince kadifeler akla gelir. Bizi sıcacık tutan kadifeler. Bu kış kadifeler oldukça moda. Ama özellikle fitilli kadifeler çok moda. Fitilli kadife pantolon modelleri genelde herkesin tercih ettiği ve kış aylarında rahatlığı ile öne çıkan bir modeldir. Fitilli kadife pantolonlar özellikle çok trend. Ancak bunun yanında fitilli kadifelerden elbiseler ve etekler de gene bu kışın trendleri arasında.

2018 moda trendleri - kadife kıyafet modelleri

Romantik elbise modelleri

Yaz kış elbise giymeyi çok sevenlerden misiniz? Bu kış birbirinden güzel ve romantik elbiseler çok moda. Cavalli gibi pek çok marka defilelerinde bolca romantik elbise kullandı.

romantik elbise modelleri

Bohem kıyafet modelleri

Bohem moda dünyasına bir giriyor bir çıkıyor. Bu kış ise hiç çıkmayacakmış gibi bir giriş yapıyor. Özellikle bohem elbiseler, etekler ve aksesuarlar bu kışın trendleri arasında gösteriliyor.

2018 moda trendlerinde denim modası

Denim kıyafetler bu kış hiç moda olmadıkları kadar moda olacaklar. Denim elbiseler, ceketler, etekler hepsi de çok trend.

Bu kışın en trendleri

Bu kışın en trendleri arasında sizi şaşırtacak bir model de var. Bu da metalik ve pırıltılı kıyafetler. Bu kıyafetleri ister özel bir günde giyin, isterseniz de sosyal bir ortamda giyin. Ancak özellikle metalik renk ve üzerinde pırıltıları olan kıyafetler 2018 kışının en trendleri arasında yer alıyor.

2018 kış mont modelleri

2018 trençkot modelleri

Genelde özellikle bahar aylarının gözdesi trençkotlardır. Ancak bu sezon farklı olarak trençkotlar hem sonbahar hem de kış aylarında tercih edilecek. Çünkü trençkotlar bu kış hiç olmadıkları kadar trend olacaklar.

2018 palto ve mont modelleri

Eğer bu kış palto ya da mont alışverişi yapacaksanız, mağazalara gittiğinizde karşınıza sürekli tüylü montların çıkmasına hazır olun. Aslında kışın o soğuk havası için son derece uygun olan ve içimizi ısıtacak olan bu montlar kesinlikle 2018 trendleri içinde belkide en mantıklısı. Tüyler hem montun içinde hem de dışında yer alıyor. Son derece hoş bir trend.

Belden kemerli mont modelleri

Kadınların en rahatsız oldukları durumlardan biri de mont giydiğimizde dümdüz görünmemizdir. Ancak 2018 mont modelleri arasında bu kış aynı zamanda belden kemerli montlar çok moda. Bu da hatların daha iyi görünmesi için çok iyi bir seçenek.

2018 kış modası renkleri

Gelelim 2018 kış modası renklerine. Bu kış en trend renk kırmızı. Evet kırmızı çok kışın alışık olduğumuz bir renk değildir, ancak yazımızın başında da dediğimiz gibi bu kış farklı trendler karşımıza çıkacak. İşte bunlardan biri de kırmızının bu kış tüm mağazaların vitrinlerini süsleyecek olması. Diğer bir çok trend olacak olan renk ise mor. Mor genelde kışın o karamsar havasına çok yakışır ve soğuk kış aylarında çok tercih edilir. Bu kışın da trend renkleri arasında mor ilk sıralarda yer alıyor.

2018 kış modası renkleri 2018 kışının en trend renkleri 2018 moda trendleri 2018 sonbahar kış trendleri en tarz kış kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.