Penti Bikini Modelleri 2015

Çorap markası gibi görünse de penti bikini modellerinde oldukça iddialı. Penti bikini modelleri 2015 bu yaz gene çok renkli ve trend modellerden oluşuyor. Bikiniler arasında en çok dikkat çeken ise bir kaç sezonudur karıştır yakıştır modası çok fazla. Yani alt üst ayrı renk bikini modası pentide son gaz devam ediyor.

penti bikini modelleri 2015

Alt üst ayrı renk seçebileceğiniz gibi alt üst ayrı desen de rahatlıkla seçip kendi bikininizi kendi zevkinize göre tasarlıyorsnuz. Elbette ben tek renk takım halde bikini tercih ederim diyenler için de seçenek çok fazla. Penti bikini modelleri içinde aslında her zevke ve tarza bikini bulmak mümkün.

2015 yazının trend renkleri arasında yer alan maviler, yeşiller, sarılar 2015 penti bikini modelleri koleksiyonunda bolca yer alıyor. Ayrıca desen olarak da trend olan desenleri de markanın koleksiyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz. Genelde daha çok genç kesimin tercih ettiği penti bikini modelleri aslında her tarz vücut tipine uygun farklı kalıplarda bikiniler tasarladığı için de aslında en çok tercih edilen markalar arasında geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.