2013 İlkbahar Yaz Plaj Modası

Yazla beraber plaj modası da şekilleniyor ve canlanıyor. Her sektörde olduğu gibi plaj sektöründe de her sezon değişen bir moda var. Bu yazın plaj modasında elbette önce bikini ve mayo modası son derece önemli.

2013 yazının bikini ve mayo modasında canlı renkler özellikle de yazın trend renkleri olan neon renkler oldukça moda. Çizgili bikiniler de bu yaz son derece trend. Mavi bikiniler, turuncu bikiniler, sarı bikiniler, yeşil bikiniler ve elbette siyah bikiniler bu yaz plajları süsleyecek gibi.

Bu yaz bikini modasında farklı olarak püsküllü bikiniler oldukça trend. Püsküllü ve canlı bir renkte bikini edinerek son derece trend bir plaj kıyafeti oluşturabilirsiniz.

2013 plaj çantası modası

Bu yazın plaj çantası modelleri arasında en trend olan elbette sezonun modası olan çizgiler. Bu yaz kanvas çizgili plaj çantaları oldukça moda. Bunun yanında denizci temalı kıyafetler de bu sezon son derece trend. Bu da plaj modasına sıçrayarak plaj çantalarının denizci desenli olmalarına neden oldu. Yani bu yaz denizci desenli plaj çantaları oldukça trend.

Plaj elbiseleri

Plajda sadece bikini değil plaj için giyilen elbiselerin de yeri ayrıdır. Özellikle renkli ve straplez plaj elbiseleri oldukça şık ve göz alıcı görünmenizi sağlar. Bu yaz şile bezi beyaz plaj elbiseleri de oldukça trend. Eğer plajda elbise giymekten keyif alıyorsanız her biri birbirinden güzel ve şık elbiselerden bir adet edinip plajda salınmanızı tavsiye ederiz.

Plaj makyajı

Plajda aslında makyaj yapmak çok da mantıklı bir hareket değil. Eğer makyaj yapmak istiyorsanız bunu kesinlikle doğal renkler kullanarak yapmalısınız. Bu yazın plaj makyajı modasında pembe ve şeftali tonları oldukça moda. Bunun yanında gözlerinize hafif bir rimel ya da renksiz olup sadece kirpiklerinizi daha uzun ve gür gösteren ıslak bir görünüm veren rimelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Elbette suya dayanıklı olmalılar. Bunun yanında dudağınıza süreceğiniz güzel bir parlatıcı ya da pembe tonlarında bir rujda makyajınızda tamamlayıcı olarak oldukça şık olacaktır.

2013 yazının moda oje renkleri

Bu yazın en trend oje rengi pembe ve tonları. Özellikle yazın sert renklerden mümkün olduğunca uzak durmanızda fayda var. Plaj modasının olmazsa olmazı olan manikür ve pedikürünüzün en önemli ayrıntısı ojelerinizdir. Oje rengi belirlerken pembe ve pembenin tonlarında yumuşak renkler seçmelisiniz.

Burada en güzel plaj kıyafetleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

beyaz plaj elbisesi

boncuklu plaj çantası

çizgili plaj çantası

en güzel plaj çantaları

en güzel plaj elbiseleri

en trend plaj elbiseleri

pembe plaj elbisesi

uzun plaj elbisesi

yeşil plaj elbisesi

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.