Dolap Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ufak boyuttaki evlerde kişilerin ilk olarak kendine sorması gereken soru şudur; Ben bu alanı nasıl daha fazla kullanışlı hale getirebilirim? Burada verilmesi gereken cevap kesinlikle doğru dolap tercihinde bulunarak olmalıdır. Çünkü doğru dolap tercihlerinde bulunmak hem alandan tasarruf etmenizi sağlar hem de evinizdeki düzen yapısın ciddi anlamda korur.

Dolap seçimi yaparken öncelikle dolabın kullanılacağı odanın neresi olduğu da dikkate alınmalıdır. Çünkü bu dolabın tarzını, yapısını ve boyutunu da ciddi anlamda belirler niteliktedir. İhtiyacınıza yönelik kullanışlı dolaplarla evinizi döşeyebilmek için bu önemlidir. Özellikle küçük alanlar söz konusu olduğunda bu önem iki kat daha fazla artmaktadır.

Evmanya Dolap Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük bir mutfağa sahipseniz eğer işiniz biraz zor. Çünkü evin en fazla kullanılan, çalışılan alanı mutfak alanlarıdır. Bu sebeple bu alanları daha fonksiyonel hale getirmek işlevi açısından önemlidir. Bunun için L tarzda dolap dizaynı ile hem alandan kazanabilir hem de daha fazla iç hacmi geniş dolap ile evdeki fazla eşyaları kamufle etme şansına sahip olabiliriz.

 Tüm dolap modellerine Evmanya.com üzerinden sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda tasarım ürünleri ile de mutfak dizaynınızı ve ya oda dizaynlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca minik alanlarda yerden tasarruf etmek için gömme yapıdaki dolaplarda tercih edilebilir. Gömme yapıdaki dolapların iç hacmi geniş olduğu için yüksek kapasiteye sahiptir ve bu dolapları küçük alanlarınıza yaptırarak pek çok eve sığmayan eşyanızı toparlama şansına sahip olabilirsiniz.

Dilediğiniz dolaba dilediğiniz zevk ve modelde sahip olmak için sizde Evmanya’nın mobilya kategorisinden dolap tercihlerine bakabilir pek çok farkta ürünü aynı anda görme şansına sahip olabilirsiniz.

Yatak odasında ise odanın hacmine, şekline ve zevkine göre  mobilya seçimi yapılır. Yatak odası dolapları seçimi yapılırken seçilecek olan yatak odası dolabı; işlevsel, bol bölmeli, çok çekmeceli, kayar kapaklı veya menteşeli kapaklı modelde olmalıdır. Böylelikle bütün ihtiyaçlarımıza cevap verebilen fonksiyonel bir yatak odası dolabı seçmiş oluruz. Kısacası ruhunuzu dinlendiren, kullanışlı yaşam alanları için doğru tercih fonksiyonel dolap seçimi yapmaktır.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.