2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı modelleri

Şu bir gerçektir ki kadınlar için topuklu ayakkabılar bir ihtiyaç değil gerçek bir aksesuardır. Bu nedenle 2018 topuklu ayakkabı modellerini araştırdık ve burada paylaşmaya karar verdik. Topuklu ayakkabı modellerinde en büyük problem rahat olmamasıdır. Ancak bu sezonun ayakkabı modellerine baktığımızda rahatlığın oldukça ön planda tutulduğunuz görüyoruz. Bunun yanında çok da farklı seçenekler ve renkler de var.

2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Genelde topuklu ayakkabı modelleri bir davette, düğünde ya da işyerinde tercih edilir. Ancak artık son günlerde günlük hayatta da tercih ediliyor. Şık bir jean pantolonun altına giyilen topuklu ayakkabı oldukça şık ve tarz bir hava yaratıyor.

Dolgu topuklu ayakkabı modelleri

Bu sezon dolgu topuklu ayakkabı modelleri oldukça moda. Dolgu topuklu ayakkabılar yüksek topuklu ayakkabı modellerine oranla çok daha kolaydır aslında kullanımı. Bu nedenle aslında çok daha fazla tercih edilirler. Özellikle elbiselerle, eteklerle ve her türlü pantolonlarla çok uyumludur dolgu topuk ayakkabı modelleri. Eğer ince topuk ya da çok yüksek topuk giyemeyenlerdenseniz şanslısınız, çünkü bu sezon dolgu topuklar çok moda.

dolgu topuk ayakkabı modeli

İnce topuklu ayakkabı modelleri

Çok zordur aslında ince topuklu ayakkabı ile yürümek. Ama bu sezon ince topuklar da dolgu topuklar kadar çok trend. İnce topuklar dolgu topuk ayakkabılara oranla çok daha klasik bir hava yaratır. Özellikle şık bir davete ya da bir düğüne gidecekseniz ince topuk ayakkabı modelleri kesinlikle daha uygun olacaktır.

ince bantlı topuklu ayakkabı modeli ince topuklu ayakkabı modeli

Platform topuk ayakkabı modelleri

İnce topuk ayakkabı modellerine oranla çok daha rahattır aslında platform topuk ayakkabı modelleri. Ancak dikkatli kombinlenmesi gerekir bu ayakkabıların. Çünkü kaba bir görüntü yaratabilir. Ancak doğru kombini yaparsanız çok hoş, güzel ve ince bir duruş sergilemenizi sağlar.

platform ayakkabı modeli platform topuklu ayakkabı modeli

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri

Yüksek topuklu ayakkabı modellerinin tercih edilmesinin en büyük nedeni boyunuzu oldukça uzun göstermesi ve sizi zayıf göstermesidir. Yüksek topuklu bir ayakkabı ile çok daha narin, zayıf ve uzun görünürsünüz. Ancak yürümesi çok zordur bu ayakkabılarla. Özel geceler için özelikle çok önerilir ve bu sezon da trend olan topuklar arasında yer alıyor.

Topuklu ayakkabı modelleri yüksek topuklu ayakkabı modelleri yüksek topuklu bot modeli

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir