Sezonun En Trend Bot ve Çizme modelleri

Uzun çizme modelleri

Sevgili moda bağımlıları soğuk kış günlerinde özellikle botların ve çizmelerin önemi ayrı bir artar. Peki sezonun en trend bot ve çizme modelleri neler hiç bir fikriniz var mı? Aslında bu kış ortalık bot ve çizme anlamında oldukça renklendi ve çeşitlendi. Hemen hemen her çeşit ve her renk botlar ya da çizmeler mağazalarda yerini aldı ve sokak modasında da kendini iyiden iyiye göstermeye başladı.

sezonun-en-trend-bot-ve-cizme-modelleri

Aslında sezonun öne çıkan bot ve çizme modelleri içinde herkesi memnun edecek modeller mevcut. Özellikle bu sezon uzun çizme modelleri çok trend. Dünyaca ünlü markaların tasarımları içinde de illaki dikkatinizi çekmiştir farklı modellerin de bu sezon çok popüler olduğunu. Kış demek aslında soğuk hava demek, genelde renksiz giyinmek demektir. Kışın soğuk ve koyu renkler daha çok tercih edilir. Kahvenin tonları, griler, siyahlar ve bordolar en çok tercih edilen renklerdir. Hem markalar hem de moda bağımlıları tarafından. Bu nedenle soğuk kış renklerinden oluşan kış kombinlerini hareketlendirmek ve canlandırmak aksesuarlarla sağlanır. Bunun için şık ve renkli aksesuarlar kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tercih edeceğiniz ayakkabı yada botunuzun da dikkat çekici ya da renkli olmasına özen gösterebilirsiniz. İşte bu sezon özellikle çok trend olan ve tüm markaların da gözbebeği olan modellere.

sezonun-one-cikan-bot-ve-cizme-modelleri

Kısa bot modelleri

Bu kış özellikle kısa bot modelleri oldukça trend. Zaten biliyorsunuzdur kısa bilekten biten ve kalın topuklu olan bu botlar geçen sezondan beri çok moda. Gündüz her ortama rahatlıkla giyilebildiği gibi akşam da şık bir akşam yemeği için rahatlıkla giyilebilen bir model. Genelde bot denilince renk olarak siyah, bordo, ve kahve tonları akla gelir. Ancak bu sezon durum biraz değişti ve botların rengi çeşitlendi. Özellikle bu kış kırmızı, yeşil ve krem tonları bu tarz kısa botlarda çok trend. Eğer renk seviyorsanız ve kombininizi canlandırmak istiyorsanız renkli botlar tam size göre.

renkli-kisa-bot-modelleri

en-tarz-kisa-bot-modelleri

en-trend-cizme-ve-bot-modelleri

Timsah ve yılan derisi görünümlü bot ve çizme modelleri

Gene aynı şekilde sezonun en trend bot ve çizme modelleri içinde timsah ve yılan görünümlü bot ve çizme modelleri oldukça popüler. İddialı bir kombin yapmak isteyenlere kesinlikle bu çizmeleri öneririz. Son derece asil ve şık durduğunu belirtebiliriz. Genelde siyah, lacivert ve gri renklerde tasarlanıyor bu tarz çizme ve bot modelleri.

timsah-derisi-ve-yilan-derisi-bot-ve-cizme-modelleri

uzun-cizme-modeli

Çorap şeklindeki diz üstü çizme modelleri

Bir dönem nasıl da modaydı çorap şeklindeki diz üstü çizmeler. Kesinlikle sonuna kadar feminen ve çok da seksi bir hava yarattığı kesinlikle tartışmasız doğru. Bacağı sardığı için diğer uzun çizme modellerine oranla çok daha narin bir görüntü yaratıyor. Özellikle deri ve süet modeller hem çok popüler hem de son derece şık bir görüntü yaratıyor. Ancak süet mi, deri mi derseniz. Süet demek durumundayız. Çünkü süet bu sezon oldukça moda. Bu şık çizmeleri mini elbiselerle ve mini eteklerle kombinliyorsunuz.

corap-cizme-modeli

deri-corap-cizme-modeli

suet-corap-cizme-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.