Gelin Manikürü Modelleri

Gelin Manikürü Modelleri

Gelin manikürü trendleri ve gelin tırnak süslemeleri modellerine evlenmeden önce muhakkak göz atmalısınız deriz. Çünkü gelinin gelinliğinden tutun da, ayakkabısı, makyajın, saçı kısaca her ayrıntısı son derece önemlidir. Bu nedenle bu özel gününüzde her noktanıza özendiğiniz gibi tırnaklarınıza da özenmelisiniz.

Sezonun en trend gelin tırnak süslemeleri artık değişti. Eskiden sade açık renk bir oje sürülür ve işlem tamamlanırdı. Ancak artık tırnaklara yapılan güzel süslemeler oldukça moda. Peki tırnaklara uygulanan bu süslemeler nedir? Öncelikle bu trendin özellikle yurt dışında çok popüler olduğunu söylemek isteriz. Genellikle gelinler tırnaklarına ya düğünün ruhuna uygun son derece güzel süslemeler yaptırıyor, ya da eğlenceli tırnak süslemeleri ile farklı bir tarz yaratıyor.

Dantel tırnak süslemeleri, incili tırnak süslemeleri ve boncuklu tırnak süslemeleri oldukça popüler. Beyaz gelinlikle son derece uyumlu olan inci beyaz tırnak süslemeleri gerçekten oldukça şık ve güzel görünüyor. Farklı ve trend bir gelin olmak isteyen kadınlar çoğunlukla bu şık tırnak süslemelerini kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.