Büyük Beden Kombin Önerileri

Büyük beden kıyafet modelleri

Her zaman sıkıntı yaratan büyük beden kıyafet modellerinde aslında doğru kombini yapabilirseniz çok daha ince ve şık görünebilirsiniz. Büyük beden elbise modelleri özellikle yaz aylarında büyük beden kadınlara en çok tavsiye edeceğimiz kıyafet tarzıdır.

Yaz ayları için büyük beden kıyafet modelleri

Yaz aylarında büyük beden kadınların işi biraz daha zorlaşabilir. Çünkü seçenekler de daha da azalır ve nasıl giyinecekleri konusunda bir türlü karar veremezler. Yazlık büyük beden elbise modellerini yaz ayları için tercih edebilirsiniz.

Büyük beden kadınlar için uzun şort modelleri

Tüm kadınlar etrafta şortları ile gezerken büyük beden kadınların şort giyememeleri büyük haksızlık olur. Onlara tavsiyemiz şortların boylarının diz hizalarında ya da dizlerinden çok az yukarıda olan modellerini tercih ederlerse çok daha şık olacaktır. Üzerine ise vücudu tam sarmayan ama çok da bol olmayan hoş tişörtlerle son derece şık büyük beden kombinleri yapabilirler.

Pantolon ise büyük bedenlerin hep kurtarıcısı olmuştur. Büyük beden pantolon modellerinden bol olmayacak olan modelleri tercih edip üzerine de uzun ve hafif bol tişörtlerle kombinlerseniz oldukça güzel ve şık olursunuz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken pantolonun üzerine giydiğiniz tişörtünüzün boyu asla çok kısa ya da çok uzun olmamalıdır. Uzunu sizi kısa gösterir, kısası ise şişman gösterir. Bu nedenle tişörtünüzün tam kalça hizasında olmasına dikkat edin.

büyük beden çiçekli elbise modeli

büyük beden kadın gömlek modeli

büyük beden kadın pantolonu modeli

büyük beden yazlık abiye elbise

büyük beden yazlık kısa elbise

büyük beden yazlık uzun elbise modeli

modern büyük beden kadın kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.