2016 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri

2016 ilkbahar yaz ayakkabı trendleri aslında bize geçen yazı hatırlatıyor. Çünkü geçen yaz moda olan pek çok ayakkabı modeli 2016 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri arasında son derece trend görünüyor. İşte 2016 ilkbahar yaz aylarının en trend ayakkabı modelleri.

2016 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri

2016 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri

Flatform topuk ayakkabı modelleri

Bir kaç sezondur moda dünyasında baş sıralarda olan flatform ayakkabı modelleri 2016 yaz ayakkabı trendleri arasında yer alıyor.

Kalın topuk ayakkabı modelleri

Kalın topuklar bu yazın ayakkabı modellerinde son derece popüler.

2016 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri

Çiçekli ayakkabı modelleri

Çiçekli desenleri seviyorsanız şanslısınız. Çünkü yaz aylarının ruhuna belkide en çok yakışan çiçek desenleri bu yaz çok popüler. Hem de ayakkabılarda. 2016 ilkbahar yaz ayakkabı trendlerinde de bolca göreceğiz.

Örgü detaylı ayakkabı modelleri

İşte yaz ayının ayakkabı modasına yeni ne katıldı diye merak ediyorsanız cevabımız örgü detaylı ayakkabılar olacak. Oldukça güzel görünen bu ayakkabılar bu yazın trend ayakkabı modelleri arasında geliyor.

Bağcıklı ayakkabı modelleri

Geçen yaz çok moda olan gladyatör sandalet modelleri bu yaz son gaz moda olmaya devam ediyor. Ama küçük bir farkla. Bu fark bağcıklar oluyor. Kendine has bir tarzı olan gladyatör sandaletlerin bağcıklıları bu yazın popüler ayakkabı modelleri arasında.

Kovboy çizmesi modelleri

Bu yaz bohem tarzı gene her yaz olduğu gibi oldukça popüler. Eğer bohem tarzını seviyorsanız size kovboy çizmeleri ile beraber kombin yapmanızı öneririz. Çünkü bu yaz kovboy tarzı çizmeler çok moda. Mini eteklerin altına çorapsız giyilen süet ve üzerinde zımbaları olan kovboy çizmeleri çok ama çok moda.

Renkli ayakkabı modelleri

Yaz ayı canlı ve enerjik bir aydır. 2016 yaz modasında renkler çok moda ve bu ayakkabılara da yansıdı. 2016 yazında renkli ayakkabılar çok trend.

Bilekten bağlı ayakkabı modelleri

Kadınsı ayakkabılar bu yazın popüler modelleri arasında. Feminen tarzını benimsemiş olan kadınlar ince topuklu ya da bilekten bağlamalı ayakkabıları tercih edebilirler.

Sivri burun ayakkabı modelleri

Bir diğer klasik ayakkabı modeli ise sivri burun ayakkabı modelleri oluyor. Klasik ve aynı zamanda şık bir hava yaratmak için sivri burun ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Maskülen ayakkabı modelleri

2016 yazında her ne kadar feminen ayakkabılar moda olsa da maskülen ayakkabılar da son derece popüler olacak. Bu tarzı sevenler devam edebilirler.

Transparan ayakkabı modelleri

Bir kaç sezondur son derece trend olan transparan detaylı ayakkabı modelleri 2016 yazında da moda olmaya devam ediyor.

Babet modelleri

Rahatına düşkün olanlar babetleri çok severler. Babet severler sıkı durun. Çünkü babetler bu yaz çok moda.

Püsküllü sandaletler

Püsküller bu yaz da son gaz trend olmaya devam ediyor. Özellikle püskül detaylı sandletler çok trend.

Deri sandaletler

Deri bu yaz gene çok moda. Özellikle deri sandaletler 2016 yazında oldukça trend.

2016 ilkbahar yaz sezonuna ait en trend ayakkabı modellerimizi incelemek için galerimizi tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.