2016 Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü seçimi

Sevgili moda bağımlıları 2016 güneş gözlüğü modelleri hakkında bir fikriniz var mı? Bu sezon birbirinden farklı ve kesinlikle çok ama çok iddialı güneş gözlüklerinin popüler olduğunu görüyoruz. Bu durumda eğer bu yaz için güneş gözlüğü almayı planlıyorsanız kesinlikle yazımızı okumadan gözlük almayın deriz.

2016 Güneş Gözlüğü Modelleri

Öncelikle güneş gözlüğü seçimine değinelim sezonun trend gözlük modellerini açıklamadan önce. Caddelerde görürüz. Yüzüne hiç uymayan bir gözlük modelini almış ve takmıştır. O gözlük sadece trend diye kendine yakışacağını düşünmüştür. Kesinlikle bu hataya düşmeyin. Genelde işini bilen gözlükçüler sizi bu konuda yönlendirecektir. Ancak siz gene de kendi yüz tipinize uyacak olan gözlük modelini kendiniz bilmelisiniz.

güneş gözlüğü seçimi

Her yüz tipi farklıdır. Küçük yüze büyük gözlük olmaz, ya da geniş yüze yuvarlak gözlük modeli olmaz gibi kurallar vardı bir dönem. Ancak bu kurallar biraz esnedi. Çünkü örnek verecek olursak yuvarlak güneş gözlüklerinin kenarına kedi gözü şeklinde çekiklik yaratan detaylar kullanılıyor artık ve bu durum da o gözlük yuvarlaktır ve geniş yüzlü kadınlara olmaz demek yanlış bir teşhistir. Gelelim 2016 yaz güneş gözlüğü modellerine.

2016 yaz güneş gözlüğü modelleri

yuvarlak güneş gözlüğü modeli

Büyük güneş gözlüğü modelleri

Büyük güneş gözlükleri bir kaç sezondur çok trend. Bu sezonda da büyük güneş gözlüklerini bolca göreceğiz.

büyük güneş gözlüğü modelleri

en trend güneş gözlüğü modelleri

Yuvarlak çekik güneş gözlükleri

Yuvarlak şeklinde olup da kenarları çekik olan güneş gözlükleri bu yazın en trend gözlük modelleri arasında yer alıyor. Farklı ve iddialı gözlük modellerinden diyebiliriz.

yuvarlak çekik güneş gözlüğü modeli

Kedi göz güneş gözlüğü modelleri

Kedi gözü güneş gözlüklerini sever misiniz? Son derece feminen ve son derece iddialı bir hava yaratır bu gözlük modelleri. Bu sezonun da trendleri arasında yer alıyor.

kedi göz güneş gözlüğü modeli

Süslü güneş gözlükleri

İçi beyaz renk olan, dışı çiçek süslemeli olan ya da taşlı olan güneş gözlükleri bu sezon çok popüler.

süslü güneş gözlüğü modelleri

Aviator güneş gözlükleri

Hangi yüz tipine yakışır bu aviator gözlükler diye sorulur. Genelde küçük yüzü olanlarda çok güzel durur bu tip gözlükler. Eğer size de bu gözlük modeli yakışıyorsa bu sezon bu modellerin çok trend olacağını söylemek isteriz.

Aviator güneş gözlükleri

Kare güneş gözlüğü modelleri

Dediğimiz gibi büyük boy güneş gözlükleri çok popüler. Buna bir de kare model eklenince bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz. Çünkü kare gözlükler de 2016 yazının en trendleri arasında yer alıyor.

kare güneş gözlüğü modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.